Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Üniteleri (15 Mart – 21 Mart)

Investing.com datalarına nazaran, piyasa bedeli açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para ünitesi %45.99 oranında kazanım ile Filecoin (FIL) oldu.

Önde gelen kripto para projeleri ortasında gösterilen FIL, bu hafta epey yeterli bir kazanım elde etti. Son 24 saatte %2.26 oranında düşüş yaşayan altcoin, yayın saati itibariyle 81.49 dolar düzeyinden süreç görüyor.

2. VeChain (VET)

VeChain (VET) %39.77 oranında kazanım ile haftanın en çok kazandıran ikinci kripto para ünitesi. VET, bu hafta bir öteki yükseliş dalgası daha başlattı ve 0.09 dolara kadar yükseldi. Müspet bölgede yer alan VET, yayın saati itibariyle 0.091 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

3. Terra (LUNA)

Bu haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto para ünitesi, %37.78’lik yükseliş ile bir başka önde gelen projelerden biri olarak gösterilen Terra (LUNA). LUNA, geçtiğimiz günlerde devasa bir ralli başlattı ve dolardan — dolara kadar yükselerek piyasa pahası açısından en büyük 13. kripto para olmayı başardı.

Piyasadaki düşüş trendinden de en az etkilenenler ortasında olan LUNA, son 24 saatte %4.80 oranında bedel kazandı ve yayın saati itibariyle 22.11 dolar düzeyinden süreç görüyor.

4. THETA (THETA)

Büyük çıkışlarıyla isminden kelam ettiren bir başka kripto para ünitesi olan THETA (THETA), %27.18 oranındaki yükselişiyle bu haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para ünitesi oldu. Son 24 saate %14.06 oranında kıymet kazanarak, piyasadaki düşüş eğilimine karşı koyan altcoin, yayın saati itibariyle 9.35 dolar düzeyinden süreç görüyor.

5. TRON (TRX)

Bu haftanın en çok kazandıran beşinci kripto parası, NFT haberiyle dikkatleri üzerine çeken TRX oldu. TRX, bu hafta %20.03 oranında bedel kazandı. Son 24 saatte %4.44 oranında düşüş yaşayan TRX, yayın saati itibariyle 0.061 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Haftanın en çok kazandıran öbür kripto para üniteleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Investing.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir