Binance Smart Chain’de (BSC) Yer Alan MacaronSwap (MCRN), Son 24 Saatte %186 Oranında Paha Kazandı

Binance Smart Chain ağında yer alan MacaronSwap (MCRN) devasa bir çıkış yakaladı. MCRN, son 24 saatte %157 oranında yükseliş kaydetti.

Binance Smart Chain ağındaki projelerin yükselişi sürüyor. MacaronSwap (MCRN), BSC’de yer alan ve büyük bir çıkış yakalayarak kripto para topluluğunda isminden kelam ettiren sonuncu proje oldu. Buna nazaran MCRN, günün birinci saatlerinde 1.85 dolardan süreç görürken, ani bir sıçrama ile 4.66 dolara kadar yükseldi. 

Kaynak: CoinMarketCap

Yayın saati itibariyle yükselişini sürdüren MacaronSwap (MCRN), CoinMarketCap bilgilerine nazaran 4.41 dolardan süreç görüyor. 

PancakeSwap’te yer alan MacaronSwap (MCRN) ile Wrapped BNB (WBNB) ile süreç yapılabiliyor.

MacaronSwap Nedir?

MacaronSwap, merkeziyetsiz bir çapraz zincir borsası ve farming platformudur. Otomatik piyasa yapan (AMM) modeli kullanır. Bir sipariş defterine gereksinim duymadan, likidite havuzu ile süreç yapmanıza imkan tanır.

Bu havuzlarda öteki kullanıcıların fonları yer alır. Bunlar havuza yatırılır ve karşılığında likidite sağlayıcı (veya LP) token’ları alırlar. Kullanıcılar bu token’ları, hisselerini ve ayrıyeten alım satım fiyatlarının bir kısmını geri almak için kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir