Hoskinson, Coinbase’in Cardano’yu (ADA) Listelemesi Hakkında Yorum Yaptı

Dünyanın en değerli kripto para borsalarından Coinbase, Cardano’yu (ADA) her iki taşınabilir uygulamasında da listelerken, Charles Hoskinson da ADA ve Cardano için bu değerli kilometre taşı hakkında açıklamalarda bulundu.

Coinbase, Cardano’nun lokal token’ı ADA’nın artık hem iOS hem de Android uygulamalarında mevcut olduğunu tweetledi. Charles Hoskinson da Cardano blockchain‘i ve topluluk için değerli olan bu dönüm noktasını yorumladı.

U.Today tarafından daha evvel bildirildiği üzere, Cardano’nun ADA’sı geçen gün Coinbase Pro’da yayına girdi ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.88 dolara ulaştı (Binance’e kıyasla yüzde 30’un üzerinde bir primle süreç görüyor). ABD merkezli bu büyük kripto borsası aracılığıyla, ADA şu anda 100’den fazla ülkede 43 milyondan fazla kullanıcıya sunuluyor.

Kıymetli Bir Kilometre Taşı

Cardano blockchain’i de bu sırada büyümeye devam ediyor. Şu anda akıllı mukaveleler, lokal varlıklar ve staking ekleniyor. 1 Mart’ta platformda “Mary” yükseltmesi gerçekleşmişti.

Ethereum’un kurucu ortağı ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson, Coinbase’in ADA listelemesini Cardano için bir öbür değerli kilometre taşı olarak nitelendirdi zira bu, kripto paranın bu kadar çok sayıda kullanıcıya birinci sefer sunulmasıydı.

Cardano (ADA) fiyatı yazının yazıldığı sırada 1.27 dolardı. ADA, son 24 saatte %2, son 7 günde ise %16 oranında yükseliş yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir