Socios ve Chiliz, Manchester City ile Muahede Sağladı

Chiliz bir bomba daha patlattı. Chiliz ve Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak dünyanın en kıymetli kadrolarından birisi olan Manchester City ile mutabakat sağladıklarını tabir etti.

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City, kripto para piyasasına girmek ve kendi dijital taraftar token’larını başlatmak için Socios ve Chiliz ile iş birliği kurdu. Socios.com ve dijital para ünitesi Chiliz ile yapılan muahede, dünyanın dört bir yanındaki destekçilerin $CITY token’ı aracılığıyla VIP mükafatları ve oy haklarını garanti altına almasına imkan tanıyacak.

Barcelona, ​​AC Milan, Juventus ve Paris Saint-Germain, şu anda yaklaşık 300 milyon euro bedelinde bir pazar olan taraftar token kullanan spor kadroları ortasında yer alıyor.

Üyeler Fiyatsız Token Alabilecek

Mevcut kulüp üyeleri fiyatsız bir $CITY token’ı almaya hak kazanacak. City Football Group Küresel Partnerships Satışlardan Sorumlu Kıdemli Lider Yardımcısı Stephan Cieplik, “(Bu) dünyanın her yerindeki hayranlarımıza sevdikleri kulübe daha da yakınlaşmaları için öbür bir fırsat sağlayacak” dedi.

Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus şunları söyledi:

“City yeniliği benimsemede önde olduklarını kanıtladı ve bu durumu $CITY Taraftar Token ile daha da geliştirecek. Socios.com ve CITY Taraftar Tokenları, City’nin global yaklaşımını büyük ölçüde tamamlayacak ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlara eşsiz etkileşim fırsatlarının yanı sıra eşsiz dijital ve – kısıtlamalar kaldırıldığında – gerçek ömür mükafatları ve tecrübeleri sunacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir