Phemex Türk Kullanıcılarını Bekliyor!

2019’da faaliyetlerine başlayan başarılı borsa Phemex, bir müddettir Türkiye’de de hizmet veriyor.

Dünyaca ünlü bankacılık devi Morgan Stanley’in 8 eski çalışanı ve CEO Jack Tao tarafından yönetilen Phemex, 2019 yılından bu yana değerli ara kat etti. Platformun şu anda kullanıcı sayısı 1 milyonu aşmış durumda. Ayrıyeten spot süreçte günlük 1 milyar, vadeli süreçlerde ise 3 milyar dolarlık süreç hacmini geçti. 

Phemex Kullanmanın Avantajları

Phemex, kullanıcılarını Premium abonelik sistemi ile komite fiyatlarından ve para çekmeyi engelleyen limitlerden kurtarıyor. Bununla birlikte borsa, “hız” konusunu öncelikleri ortasına alıyor ve kendisini “en süratli kripto para borsası” olarak niteliyor. Phemex’te 1 milisaniyenin altında ve saniyede 300 binden fazla süreç gerçekleşiyor.

Phemex’in bir öteki kıymetli özelliği ise güvenlik. Phemex, her kullanıcı için bağımsız bir yatırım adresi sağlıyor. Bunu da Hiyerarşik Belirleyici Soğuk Cüzdan Sistemi ile gerçekleştiriyor. Platform ayrıyeten tüm varlıkları muhafaza ismine kuşkulu süreçleri tespit etme yeteneği olan bir sisteme sahip olduğunu belirtiyor.

Phemex ile Kazanmaya Başlayın

Phemex, tüm bu avantajlarının yanı sıra çeşitli müsabakalar düzenleyerek de kullanıcıların kar sağlamasını hedefliyor. Borsa son olarak BTC/USD çiftinde yapılacak 2 haftalık bir yarış ile trade kadrolarının birbirleriyle gayret etmesini sağlayacak. Bunun sonucunda kazananlar 2 milyon dolara kadar varan mükafatı ortalarında paylaşacak.

Phemex, bu manada “Phemex Trader Arenası” isimli müsabakasını resmen duyurdu. Yarışlara katılacak trade gruplarının üye sayısında bir üst hudut bulunmuyor ancak en az 10 üyeye sahip olmak mecburî. Ekiplerin sıralamaları, her ekibin en düzgün yatırım getirisi sağlayan birinci 10 üyesinin ortalaması alınarak belirlenecek. Kazanan üyeler hem ekiplerinin kazandıklarından hisse alacak hem de kendi yaptıkları süreçler sonucunda ferdî ödül elde edebilecekler. 

Yarışa şu an Phemex üzerinden 30 saniyede kayıt olabilirsiniz. Kayıtlar için son 4 gün kaldı. Phemex Trader Arenası, 24 Mart – 7 Nisan tarihleri ortasında gerçekleştirilecek. Kazananların mükafatları ise 13 Nisan’da Phemex’teki hesaplarına yatırılacak. Son yarış 2020 yılının Ekim ayında gerçekleştirilmiş, 100 Bitcoin ödül dağıtılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir