Analist, Şimdiden 13 Kat Kıymetlendiğini Söylediği Çığır Açan NFT Özelliklerine Sahip Az Bilinen Bu Altcoin’e Dikkat Çekiyor

Kripto para trader’ı Josh Rager, şu anda radarında olan bir non-fungible token (NFT) projesini izlediğini söylüyor.

Blockroots’un kurucu ortağı, 119.000 Twitter takipçisine kripto para yatırımcılarının alandaki en heyecan verici NFT projelerinden birini görmezden geliyor olabileceğini söyledi:

“Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmadınız zira perde ardında kusursuz işler yapıyorlar…

Lakin daha da etkileyici olan, grubun yeni protokolü ZUZ… ZUZ protokolü, NFT pazarına verimlilik, saklılık ve paha getirmeye odaklanıyor.

Bunun üzerine sahiden çığır açan fikirleri var, bu yüzden denetim ettiğinizden emin olun: gas gerektirmeden stake etme, fraksiyonel NFT’ler ve NFT’ler aracılığıyla token kazma özelliği. Başka NFT protokolleri üzere değil.”

Rager’ın da belirttiği üzere ZUZ Protocol, Zero Utility takımı tarafından oluşturulmuştur. Proje, ikinci katman ölçeklendirme tahlili Polygon ve NFT marketplace OpenSea üzere iştiraklere sahiptir. ZUZ token’ı, kullanıcıların, trader’ların daha düşük bir maliyetle birden çok NFT’yi taşımasına imkan tanıyan kadronun mevcut araç kitini oluşturmasına imkan sağlamak için tasarlanmıştır.

ZUZ şu anda Dextools’a nazaran 44 milyon dolarlık bir piyasa kıymetine sahip bulunuyor ve şimdi CoinGecko’da listelenmedi. Rager, token’ı keşfetmesinden bu yana 13 kat paha kazandığını söylüyor:

“Fiyatı şimdiden 13 kat arttı. Gözlerinizi ZUZ Protocol’den ayırmayın, heyecan verici şeyler gelecek.”

Rager ayrıyeten Bitcoin konusundaki aktüel görüşünü paylaşıyor ve BTC 50.000 dolar düzeyinin üzerinde kaldığı sürece genel boğa piyasası görünümünün bozulmadan kalacağını söylüyor:

“BTC, günlük grafikte hala yükseliş eğilimi gösteriyor. Trend çizgilerinin kırılması gerekiyor, lakin fiyat 50.000 doların üzerinde (önceki aralığın üzerinde) olduğu sürece, yeni tepeler yaratmaya devam edeceğini düşünüyorum.

Beşerler her geri çekilişte “zirve” diyecek, bu yüzden buna alışın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir