Tanınan Analiste Nazaran, Pahasının Altında Süreç Gören Bu Argümanlı Altcoin Birinci 10’a Girebilir

Kripto para trader’ı ve fenomeni Tyler Swope, güç odaklı bir altcoin‘in piyasa kıymeti açısından birçok kripto para projesini geride bırakarak birinci 10’a girebileceğine inanıyor.

Swope, tezli projenin elektrik piyasalarını modernize etmek ve mevcut monopol yapısını kırmak için çalıştığını söylüyor. Energy Web Chain (EWT), her boyut ve tıptaki güç kaynakları için denetim ve finansal uzlaşmayı gerçekleştirmek için akıllı kontratlardan yararlanıyor ve Merkezi Olmayan Otonom Alan Ortacısı (D3A) piyasa modelini kullanıyor.

Analist, altcoin’in alandaki en büyük güç depolama aktörlerinden biri olan PG&E’nin en önemli güç stratejisi ve inovasyon başkanı Kevin Johnson ile kıymetli bağları olduğunu vurguluyor.

2019’da PG&E, mevcut dağıtılmış güç kaynağı idare sistemlerini (DERM’ler) test etmek için bir pilot program yürüttü ve firmanın yatırımı için hazır rastgele bir DERM olmadığını belirledi. Lakin Swope, Energy Web’in blokzincirinin o sırada hayata geçmediğini ve bu nedenle bu pilot programın bir kesimi olmadığını belirtiyor.

“Energy Web’in çalışan bir blokzinciri ve merkeziyetsiz otonom alan casusu olan D3A’sı var. Bu, PG&E’nin 2019’da aradığı kapsamlı DERM’ler.

D3A ne yapar? D3A, her bir şebeke aygıtının çalışmasını bir modelleme aracı aracılığıyla optimize ederek her hiyerarşinin temsilci ortacısı tarafından yönetilmesine müsaade verir.

Bu nedenle, optimum bir pazar dizaynını yapılandırmak ve yatırım ve idare kararları almak için bir araç olarak kullanılabilir. Bu, iştirakçilere akıllı şebeke mekaniğinin daha düzgün anlaşılmasını sağlayarak, aşağıdan üste güç piyasalarının ve merkezyetsiz güç idaresinin benimsenmesini daha evvel hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.”

Swope’a nazaran, California’da yıllardır çeşitli güç depolama projelerinde işbirliği yapan PG&E ve elektrikli araba üreticisi Tesla, bir müddettir bu türlü bir sistem arayışındaydı ve PG&E, kripto para projesine bir talih verdi.

“… Bu DERM’ler platformu, bir müddettir PG&E ve Tesla’yı atlattı. 2019’un başlarında bulamadılar. Bu nedenle PG&E, Energy Web Chain D3A’da talihini denemeye karar verdi. İttifaka katıldılar, ortak üye oldular… “

CoinGecko’ya nazaran Energy Web Token (EWT) şu anda piyasa bedeline nazaran 107. sırada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir