John McAfee, Kripto Para Konusunda Günah Keçisi İlan Edildiğini Düşünüyor

John McAfee, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ABD hükümeti ve kolluk kuvvetlerinin kendisini günah keçisi olarak kullanarak kripto para bölümünü çökertmeye çalıştığını söz etti.

John McAfee, kripto para ünitelerini içeren birinci vergi kaçakçılığı suçlamalarından bir adediyle karşı karşıya. McAfee, karşı karşıya kaldığı suçlamalara karşı, savunmasına liderlik etmesi için Gordon Law Group isimli bir hukuk firması ile anlaştı.

Hukuk firması tarafından yayınlanan basın açıklamasında, McAfee’ye açılan cezai vergi kaçakçılığı davasının, kripto para ünitelerini içeren birinci davalardan bir tanesi olduğunu ve katiyen en yüksek profilli davalardan birisi olduğu belirtildi.

Kripto Paraya Hücum Kelam Konusu

John McAfee, ABD hükümetinin kripto para dalına yapmak istediği akınlarda kendisinin bir günah keçisi olarak kullanıldığını savundu:

“Hakkımdaki suçlamalar katiyetle gülünç. ABD’nin kripto para kesimini çökertmesi için bir günah keçisi olarak kullanılıyorum Bu tüm kripto paralara yapılan bir hücumdur. Bu büsbütün gerçektir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir