Haziran Ayı Bitcoin (BTC) Fiyat Amacını Açıklayan Analist, Bu Ay Patlamaya Hazır Olduğunu Düşündüğü 5 Altcoin Sıralıyor

2020’de Bitcoin çöküşünü varsayım etmesiyle tanınan ve yakından takip edilen bir kripto para trader’ı, Bitcoin geri çekilirken bu ay patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 5 altcoin açıklıyor.

Kesimde Capo olarak bilinen analist, yeni bir tweet’te 62.900 takipçisine Firo’yu (FIRO) yakından izlediğini söylüyor. Trader’a nazaran, zımnilik odaklı altcoin, %250’nin üzerinde patlayabilir.

“FIRO – Geniş vakit diliminde altın bölgeden sıçrıyor. – Yükseliş hacmi – düşük vakit diliminde düşüş piyasası yapısı kırılıyor. Yeterli görünüyor.”

Sıradaki altcoin siber güvenlik projesi Constellation (DAG), 16 aylık konsolidasyondan sonra kısa müddet evvel patlama yapan bir altcoin.

“-Güçlü temeller.

-Büyük birikim aralığı.

-Temiz bir çıkış + retest”

Capo’nun radarındaki üçüncü altcoin, eşsiz stabilcoin platformu Reserve’ün lokal varlığı olan Reserve Rights Token (RSR). Kripto para analistine nazaran RSR, %600’ün üzerinde sıçrama kaydedebilir. 

“RSR 0.50 ABD Doları yahut üstüne çıkacak.”

Capo, interneti optimize etmeyi amaçlayan bir proje olan Syntropy’nin (NOIA) de takip listesinde olduğunu söylüyor. Kripto para analistine nazaran, BTC’ye karşı 0.000009’dan 0.00002’ye %122’den fazla yükselebilir.

“NOIA/BTC Çılgınlık sayılmaz.”

Capo’nun son altcoin’i Ethereum (ETH). Capo, önder akıllı mukavele platformunun Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı bir yükseliş hareketi başlattığına inanıyor.

Bitcoin’e gelince kripto para analisti, yükselişine devam etmeden ve Haziran ayına kadar 100.000 doların üzerine tırmanmadan evvel, 50.000 doların altındaki takviyesi tekrar ziyaret edeceğine inanıyor. Capo, kestirimini Bitcoin’in Mart 2017’deki performansına nazaran yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir