Paribu’dan Dünya Sıralaması Rekoru

Türkiye’nin başkan kripto para süreç platformu Paribu 14 Mart günü 1,5 milyar dolarlık hacmiyle dünyanın önde gelen borsalarını geride bıraktı.

Paribu, 14 Mart’ta 1,5 milyar dolarlık hacme ulaşarak Bitfinex, Poloniex, Bittrex üzere dünyanın en değerli platformlarının önüne geçti. Paribu, geçtiğimiz günlerde 100 milyar dolarlık pay değerleme alan Coinbase’in ve Kraken’in akabinde üçüncü sırada yer aldı.

2 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Paribu, daha evvel WAVES, HOT ve CHZ hacimleriyle de değerli başarılara imza atmıştı.

1 Nisan 2020’de 15 milyon WAVES’lik hacmiyle bu kripto paranın hacim sıralamasında dünyada 1. olan Paribu, 4 Mayıs 2020’de de 12 milyon dolarlık HOT hacmiyle birinci sıraya yerleşti. Paribu birebir tarihte 1,4 milyon dolarlık CHZ hacmiyle dünyada ikinci oldu.

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Takviye Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir