Büyük Ölçülerde Ripple (XRP) Transferleri Gerçekleşti

En yeterli kripto para borsaları, 279,3 milyon XRP token’ını hareket ettirirken, kripto para ünitesi 0,47 dolar aralığında kaldı.

Geçtiğimiz 24 saat içinde Coinbase de dahil olmak üzere büyük borsalar, şaşırtan ölçüde 279,3 milyon XRP’yi büyük modüller halinde transfer etti. Bunların en büyüğü 200 milyon XRP idi.

Taşınan toplam XRP ölçüsü 132.553.463 dolara eşit. Bu ortada XRP, CoinMarketCap‘e nazaran 23 Şubat’tan bu yana üç haftadan biraz fazla bir müddettir olduğu üzere 0,47 dolar aralığında süreç görmeye devam ediyor.

Büyük Borsalar XRP Transferi Yaptı

Whale Alert kripto para izleme sistemi, son 24 saat içinde birkaç büyük XRP transferinin gerçekleştiğini tespit etti. Coinbase ile birlikte Binance ve BitGo, üstte bahsedilen XRP yığınlarının taşınmasında yer aldı.

Salı günü U.Today, Ripple fintech devinin 785 milyon XRP’lik dev bir süreç gerçekleştirdiğini bildirdi.

Coinbase, SEC’in Davaları ve XRP

Coinbase, SEC’in Ripple ve yüksek profilli yöneticilerinden ikisi olan eski ve mevcut CEO’lar Larsen ve Garlinghouse’a dava açmasının akabinde alım satımını askıya almasına karşın XRP’yi kullanmaya devam ediyor.

Coinbase’in kendisi de “yasadışı XRP ticaretine” müsaade vermek ve bu süreçler için fiyat almaktan dolayı SEC ile yasal bir davaya karışmış durumda. Tekrar de, platform yakında halka açılmayı planladığından, SEC’in yasal sürecinin potansiyel yatırımcıların gözünde prestijine fazla ziyan vermediği görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir