THODEX’ten Yeni Üyelere 2.000.000 Dogecoin İkram

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası THODEX, 2.000.000 Dogecoin (DOGE) ikram ediyor. Piyasa bedeli 1.4 milyar doları aşan son günlerin en tanınan kripto para ünitesi Dogecoin sahibi olmak isteyenlerin yapması gereken ise, THODEX’e üye olmak. Kampanya kapsamında THODEX’e 3. düzey üyeliği onaylanan kullanıcıların hesabına, 150 Dogecoin yatırılacak. Sen de THODEX üyesi ol, sen de Dogecoin’den hissesini al. 

Aylık 100 milyar TL’lik süreç hacmi ve yurt içi ile yurt dışında 500 bine yaklaşan üyesiyle Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası THODEX, kullanıcı dostu kampanyalarına bir yenisini ekledi. THODEX, 15 Mart-15 Nisan tarihleri ortasında yeni üye olan kullanıcılarına, kripto para borsasının son ayların beğenilen coin cinsinden para ünitesi olan Dogecoin’i ikram edecek. Son bir yıl içinde hem ABD’den hem de Estonya’dan aldığı lisanslarla yurt dışındaki büyümesini de sürdüren ve bu alanda dünyanın en kıymetli kripto para borsalarından biri olmak için çalışan THODEX’in sloganı ise ‘THODEX 2.000.000 Dogecoin dağıtıyor! Sen de üye ol, 2 milyon Dogecoin’den 150’si senin olsun.’

En Geç 24 Saat İçinde Hesapta

Kampanya kurallarına nazaran THODEX’e yeni kayıt yaptırıp, 3. düzey üyeliği tamamlanan kullanıcıların hesabına, süreç yoğunluğuna nazaran en geç 24 saat içinde 150 Dogecoin aktarılacak. Böylelikle toplam 2.000.000 Dogecoin, THODEX’in yeni üyelerinin olacak. Kampanya, THODEX’e üye olmayan kullanıcıların yanı sıra kripto para borsalarına ilgi duyan tüm yatırımcıların iştirakine açık.

ABD’li Zenginler Dogecoin’i Tercih Ediyor

Elon Musk ve Snoop Dogg üzere ünlüler tarafından ön planda tutulan kripto para cinsi olarak bilinen Dogecoin, ABD’nin NBA liginin ünlü basketbol ekibi Dallas Mavericks tarafında da ödeme aracı olarak kullanılıyor. Ekibin sahibi ünlü milyarder Mark Cuban’ın da işaret etmesinin akabinde her geçen gün yatırımcı sayısını artıran Dogecoin’in şu andaki piyasa bedeli ise 1.4 milyar dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir