Listelenir Listelenmez Önemli Bir Yükseliş Yaşayan My Neighbor Alice (ALICE) Nedir?

Kripto para borsası Binance, bugün My Neighbor Alice’i (ALICE) listeledi. Kripto para ünitesi açılış fiyatı olan 0.10 dolardan saniyeler içerisinde 60 dolara yükselmeyi başardı.

ALICE’in halka açık satış fiyatı 0,125 USD’ydi. Kripto para ünitesi şu anda halka açık satış fiyatından 200 kat yüksekte süreç görüyor. ALICE, CoinMarketCap bilgilerine nazaran yazının yazıldığı sırada 30.1 dolardan süreç görüyordu.

My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? Ne İşe Fayda?

My Neighbor Alice (ALICE), herkesin sanal adalar satın alabileceği, heyecan verici eşyalar toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği çok oyunculu bir oyundur. Animal Crossing üzere başarılı oyunlardan esinlenen oyun, iki dünyanın en düzgünlerini birleştiriyor; oyun tecrübesinin tadını çıkarmak isteyen olağan oyuncular için eğlenceli bir anlatım ve non-fungible token (NFT) toplamak ve takas etmek isteyen oyuncular için bir ekosistem.

ALICE, oyunun lokal yardımcı token’ıdır ve aşağıdaki fonksiyonlarda kullanılır:

  • Oyun İçi Para Ünitesi: Oyunda ve Alice’in pazarında varlıklar ve özel maharet setleri satın alma.
  • İdare: Teklifler ve oylama yapıları (ör. Platform süreçleri ve geliştirme) ile Merkezi Olmayan Otonom Tertip (DAO) aracılığıyla yönetişim sürecine katılma.
  • Stake: Platform gelirlerinin bir yüzdesini (ör. Arsa satışları, varlık satışları ve süreç ücretleri) kazanmak için ALICE token’larını stake etme imkanı.
  • Oyuncu Teşvikleri: Oyuncular, oyundaki vazifeleri tamamlayarak ALICE token’ları kazanabilirler. Bu tasarım, kullanıcının oyuna iştirakini teşvik etmek içindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir