Tanınan İsme Nazaran Bu Kripto Para Üniteleri Mart ve Nisan Ayı İçin Büyük Potansiyele Sahip

Altcoin Daily sunucusu ve kripto para analisti Austin Arnold, önümüzdeki haftalar için radarında yer alan en güzel projeleri listeledi.

Arnold, yeni bir görüntüde 562.000 YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) önümüzdeki periyotta takip ettiği bir numaralı proje olduğunu söyledi. Trader, Ethereum grubunun gelecek ay gas fiyatı kullanımına yönelik optimizasyonları içeren Berlin güncellemesini gerçekleştirmeyi planladığını vurguluyor. Kripto para analisti, yakın vakitte Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in akıllı mukavele platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde 100 kat ölçeklenmeye hazır olacağına inandığını söyledi.

Sıradaki kripto para ünitesi ise Charles Hoskinson’ın akıllı mukavele platformu Cardano’su (ADA).

“Gerçek şu ki, Cardano’nun ekosistemi inşa ediliyor… Size tekrar söylüyorum, Cardano bugün dört yıl evvelki Cardano’dan çok farklı. Dört yıllık araştırma ve geliştirme sürecimiz var, Byron’dan Shelly’ye geçişimiz var, artık token düzenleme, birkaç ay içinde akıllı mukaveleler, artan kullanıcı tabanı, daha yüksek enflasyon… Cardano izlenecek bir varlık.”

Trader’ın listesinde üçüncü sırada, kapalılık merkezli ve MimbleWimble güncellemesi için hazırlanan Litecoin (LTC) var. Arnold ayrıyeten, piyasa pahasına nazaran en âlâ dokuz kripto paranın ekseriyetle boğa piyasasında yeterli performans gösterdiğini belirtiyor. Chainlink (LINK), analistin listesinde dördüncü sırada yer alıyor. Arnold, bir numaralı merkezi olmayan oracle projesine olumlu bir ışık tutan yakın tarihli bir Citigroup raporunu paylaştı:

“Citigroup tarafından yakın vakitte yayınlanan bir rapor, Chainlink’in Bitcoin üzerinde öne çıkabileceğini kestirim ediyor. LINK, blockchain global olarak vakit içinde gelişmeye devam ettikçe Chainlink ekosistemindeki token olarak artabilir.”

Arnold’un izleme listesindeki beşinci, altıncı ve yedinci altcoinler Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap’dir (SUSHI), hepsi bu hafta Coinbase’de listelendi ve yeni haberlerle daha da ileriye gidebilir.

Sponsorlu bir proje olan Cook Protokol, birinci ademi merkeziyetçi değişim (DEX) teklifinin ve Uniswap listesinin eşiğinde, diyor Arnold. Eşsiz bir kullanıcı dostu varlık idaresi platformu yaratmayı amaçlayan proje “iyi finanse edildi” ve önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) piyasa yapıcısı DuckDAO’dan takviye aldı.

Son olarak, dokuz numarada ise muazzam bir büyüme gösteren NFT projesi var: Chiliz (CHZ). CHZ token’ı yıl içinde %10.460’ın üzerinde artış gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir