Tanınan Trader’a Nazaran Büyük Bir Altcoin Rallisi Çok Yakında!

Tanınan kripto para trader’ı Capo, önümüzdeki ay Bitcoin (BTC) için derin bir geri çekilme öngörüyor ve bu da bir altcoin rallisinin ateşlenmesine yol açacak.

Yakın tarihli bir tweet serisinde Capo, Bitcoin’in hakimiyet endeksinin azaldığını ve altcoin’lerin bir ralli yaşamak üzere olduğuna dair bir gösterge verdiğini söyledi. Capo, portföyünün %70’inin altcoin’lere yönelik olduğunu ve bunun %25’inin Ethereum‘a yatırıldığını açıkladı. Varlıklarının sırf %5’inin Bitcoin’de olduğunu sav etti.

Capo, ETH’ye ek olarak, kimi altcoin’leri takip ettiğini ve listelerde Bitcoin’e karşı yükseliş görünümüne dikkat çektiğini söyledi. Capo’nun bahsettiği altcoin’ler: “Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Balancer (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO), Hedera Hashgraph (HBAR) ve Syntropy (NOIA).”

Capo ayrıyeten, ABD Kongresi’nin 1,9 trilyon dolarlık bir teşvik paketini onaylamasının piyasaya olumlu tesirine işaret etti ve bu, birden fazla Amerikalının kabaca 1400 dolar almasıyla sonuçlanacak.

Capo, mevcut boğa döngüsünün en azından yıl sonuna kadar devam edeceğini varsayım ederek, piyasanın Bitcoin ve altcoin hakimiyeti ortasında gidip geleceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir