Tanınan Analist, Bitcoin’den (BTC) Daha Uygun Performans Göstereceğini Düşündüğü 7 Altcoin Açıkladı

Tanınmış bir kripto para analisti, Bitcoin’den daha âlâ performans göstermeye hazır göründüğünü söylediği bir dizi altcoin açıklıyor.

Cantering Clark olarak bilinen anonim bir analist, yayınladığı YouTube görüntüsünde, NFT oluşturma ve alım satımı için bir DeFi ekosistemi olan Shroom.Finance’ın (SHROOM) bunlardan biri olabileceğini söylüyor.

CoinGecko bilgilerine nazaran, piyasa bedeline nazaran 483. sırada yer alan SHROOM, yayın saati itibariyle 0.70 dolar civarında süreç görüyor. Son 30 günde yaklaşık %480 ve son 24 saatte ise %20.8 arttı.

Cantering Clark canlı yayın gerçekleştirdiği sırada altcoin 0.60 dolara yakın süreç görüyordu. Yeniden de analist, daha fazla yükseleceğini düşünüyor:

“Bu, olağanda tüm trade mesleğimde sahip olduğumdan farklı bir bakış açısı. Bunu bir kumar olarak görüyorum. Kıymetli bir ölçü para ile girdim. Kısa vadeli olarak izlemeyeceğim, pek mantıklı değil. 1 doların üzerine çıkacağını düşünüyorum. En azından.”

Analist ayrıyeten Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) yüzde olarak Bitcoin’den daha düzgün performans göstereceğine inanıyor. Lakin tekrar BTC’ye kıyasla bu varlıklara yatırım yapmakta daha fazla risk bulunduğuna dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir