Bitcom Küresel, Yatırımcılara Yeni Özellikler Vaat Ediyor

Kripto para kesimi büyümeye devam ediyor ve her geçen gün yeni kullanıcılar bu bölüme giriş yapmak için çeşitli yollar arıyor. Kesime yeni girecek olan yatırımcılar, çoklukla fonlarının güvenliğini nasıl sağlayabilecekleri konusunda kuşkuya düşüyorlar. Çünkü kripto para dalı içerisinde çeşitli dolandırıcılık faaliyetleri yüzünden, her gün yüzlerce kişi mağduriyet yaşayabiliyor. Bu sebeple yatırımcıların birinci kriteri de güvenlik konusu oluyor.

Husus güvenlik olunca, Bitcom Küresel borsası ön plana çıkıyor. 2018 yılında Finance Magnates London Ödül Zirvesi’nde ödül kazanan Bitcom Küresel, yüksek güvenlik katmanları sayesinde, yatırımcıların fonlarını inançta tutmayı başarıyor.

Bitcom Global’in Değerli Özellikleri

Bitcom Küresel, öbür kripto para borsalarının tersine hayli değerli özellikleri ile ön plana çıkıyor. En yeterli süreç platformu seçilen Bitcom Küresel, kullanıcı sayısını da her geçen gün arttırırken, borsa hacmini de genişletiyor.

Bitcom Global’i özgün yapan birçok değerli özellik kelam konusu. Bunlardan bir tanesi açığa satış yapma imkanının tanımasıdır. Bu sayede borsa kullanıcıları, varlık paha kaybettiğinde dahi gelir elde etme fırsatı yakalarlar.

Bitcom Global’in bir başka kıymetli özelliği de başarılı trader’ların süreçlerinin kopyalanabilmesine imkan tanımasıdır. Böylece kullanıcılar, başarılı trader’ların adımları takip ederek gelir elde etme bahtına sahip olurlar.

Bitcom Küresel, yatırımcılara geniş bir portföy yaratma imkanı da sunar. 40’tan fazla kripto parayı listeleyen Bitcom Küresel sayesinde, onlarca farklı kripto paraya yatırım yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kripto para rallisinin başlamasıyla birlikte, birçok kripto para borsasında yoğunluk sebebiyle yavaşlama ve çökmelerin yaşandığına sıklıkla şahit oluyoruz. Bu türlü bir ortamda borsaların altyapısında bulunan zafiyetler daima açığa çıkıyor. Kimi borsalar bazen saatlerce hatta günlerce hizmet veremez duruma geliyor. Bu türlü durumlarda fiyat düşüşlerini ya da yükselişlerini kaçıran kullanıcılar, değerli gelir elde etme fırsatını kaçırmış oluyorlar. Bu nedenle yatırımcılar, altyapısı sağlam olan ve 7/24 kesintisiz bir biçimde süreç yapabilecekleri bir borsa arıyorlar.

Bu noktada Bitcom Küresel öne çıkıyor. Bitcom Küresel, dünyanın dört bir yanından milyonlarca şahsa hizmet veriyor. 20’den fazla lisana sahip olan be epeyce esaslı bir borsa olan Bitcom Küresel, hayli sağlam bir altyapıya sahip olmasından dolayı, yavaşlama ve çökme üzere sorunlar yaşanmadan süreç gerçekleştirilebilmesine imkan tanıyor.

Sizler de inançlı ve süratli gelir sağlayacak bir kripto para borsası arıyorsanız, Bitcom Küresel Borsası’na üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir