Analist, NFT Heyecanı Arttıkça Patlama Yapacağına İnandığı 2 Altcoin Açıklıyor

Tanınan kripto para analisti Josh Rager, non-fungible token’lar (NFT’ler) için coşku arttıkça patlayacağına inandığı 2 altcoin’i sıralıyor.

Rager, küçük piyasa kıymetine sahip bu 2 altcoin cevherini milyar dolarlık oyun platformu Enjin (ENJ) ile karşılaştırarak çok fazla ilgi görmeye hazır olduğunu söylüyor:

“Elbette Enjin yeterli lakin beşerler Enjin’e 1.5 milyar dolarlık bir piyasa bedeliyle giriyorlar, halbuki Gameswap (GSWAP) ve Shroom.Finance (SHROOM), sırf 17 milyon dolar ve 34 milyon dolarlık piyasa kıymetine sahip.

Enjin’in piyasa kıymetinin yarısı bile GSWAP ve SHROOM’un 30 ve 15 katı.”

Shroom.Finance, non-fungible token’ları (NFT’ler) üretmek ve alıp satmak için bir NFT protokolü oluşturuyor ve yardımcı platformu Gameswap, oyuncuların oyun içi varlıklarla ticaret yapmalarına müsaade verme konusunda uzmanlaşmış durumda. Rager, bir öbür kripto para analisti olan Cantering Clark’ın SHROOM konusundaki görüşlerine katılıyor. Ayrıntılı bilgi için “Popüler Analist, Bitcoin’den (BTC) Daha Uygun Performans Göstereceğini Düşündüğü 7 Altcoin Açıkladı“ başlıklı haberimize göz atabilirsiniz. 

Analist ayrıyeten, Bitcoin’i 57.500 doları tekrar test ettiği için takip ettiğini söylemiş ve bu düzeydeki kapanışlarda yeni doruklar gelebileceğini söylemişti. Bitcoin geçtiğimiz saatlerde, 60.000 doları da aşarak yeni bir doruğa ulaştı.

Bitcoin yayın saati itibariyle 60.229 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir