Alameda Research 20 Milyon Dolarlık REEF Yatırımı Yaptı

Reef Finance, Alameda Research’ten 20 milyon dolarlık yatırım aldı. Yatırım, REEF token’larının satın alınmasıyla gerçekleşti.

2017 yılında kurulan Alameda Research, kripto para sanayisinin önde gelen araştırma ve ticaret firmalarından biridir. Şirket, zincirler ortası DeFi işletim sistemi Reef Finance’e 20 milyon dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.

Alameda Research, tanınan DeFi platformu REEF Finance’a 20 milyon dolar yatırım yaptı. CryptoPotato’da yer alan habere nazaran şirket, yatırımı REEF token’ları satın alarak yaptı ve bunu yaparak REEF ekosisteminde değerli bir paydaş haline geldi. Bu tıpkı vakitte, protokolün yakın gelecekte Alameda Research’ün başka ortaklarıyla alaka kurması için kapıları açabilecek stratejik işbirliğinin oluşumunu da sağlayabilir.

Bahisle ilgili konuşan REEF Finance CEO’su Denko Mancheski şunları söyledi:

“Şirketimiz büyümenin bir sonraki basamağına yanlışsız genişlerken, Alameda Research’ü Reef Finance ekosisteminde ağırlamaktan memnunluk duyuyorum. Geleceğin DeFi uygulamaları için Reef’in gelişmesi ve ilerleme sağlamak için bu yatırımdan heyecan duyuyoruz.”

Öte yandan, son yatırımla birlikte Alameda Research, daldaki zincirler ortası likiditeye iştirakini artırmış oldu.
REEF’in Polkadot üzerine heyeti birinci zincirler ortası DeFi işletim sistemi olduğunu da belirtmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir