Fenerbahçe Taraftar Token’ı Tezlerinde Yeni Gelişme

Bilindiği üzere Türkiye’deki spor kulüpleri, taraftar token’ları konusuna epey ilgili. Galatasaray, Trabzonspor, İstanbul Başakşehir, Göztepe üzere değerli kulüpler Chiliz ile muahedeye vararak kendi taraftar token’larını çıkarmıştı.

Uzun müddettir Beşiktaş ve Fenerbahçe hakkında da taraftar token’ları ile ilgili argümanlar ortada dolaşıyor. Daha evvel haberini verdiğimiz üzere Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un kripto para projelerine sıcak baktığı söz edilmişti. Sansürsüz Futbol’dan Ahmet Ercanlar’ın görüntüsüne nazaran Fenerbahçe, kripto paralardan gelir elde etmek istediğine dair bilgiler sunmuştu.

Yeni Bir Sav Var

Gazeteci, spor müellifi Suat Vilgen’in bugün attığı bir tweet’e nazaran Fenerbahçe şu anda birkaç firmayla kendi kripto parası için görüşmeler gerçekleştiriyor.

Vilgen’e nazaran muahedeye en yakın aday ise Socios. Vilgen, hususla alakalı olarak şu sözleri kullandı:

“FLAŞ! Spor kulüpleri ile imzaladığı mutabakatlarla isminden kelam ettiren Socios kripto para pirimi Chiliz için Fenerbahçe ile görüşüyor. Masada diğer firmalar da var lakin Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe’nin de daha evvel muahedeye vardığı Socios bir adım önde.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir