Tanınan İsimlerden Kripto Para Sanayisini Değiştirebilecek Üç Altcoin!

Tanınmış kripto para uzmanları Ben Armstrong ve Crypto Rich, kripto para sanayisini değiştirebilme potansiyeline sahip olan ve az bilinen üç altcoin projesini açıkladı.

Kesim içerisinde “Bitboy Crypto” olarak tanınan Ben Armstrong ve Crypto Rich, yayınladıkları görüntüde, büyük potansiyele sahip üç altcoin projesinden kelam ettiler.

Crypto Rich’in, Ben Armstrong’un 610 bin abonesiyle paylaştığı birinci proje Ether-1 (ETHO) projesi oldu.

“Ether-1 insanların bant genişliğini ve node’ları barındırması ile pasif gelir elde etmesine imkan tanıyor. Ayrıyeten merkeziyetsiz web gönderilerine de müsaade veriyor. Böylece beşerler, web sitelerini Ether-1 ağında barındırma fırsatı elde ediyorlar ve bunu yaparken de pasif gelir elde edebilir ve node’ları çalıştırarak ağa bant genişliği sağlayabilirler.

Ether-1 ile ilgili sevdiğim bir öteki şey de söz özgürlüğüne bağlı bir yapıya sahip olmaları. Ether-1 içerisinde barındırılan bir web sitesinin kapatılması kelam konusu değil.”

Crypto Rich’in bahsettiği bir öteki proje de bir özel ağ olan Sentiel (SENT):

“Sentiel, merkezi olmayan bir VPN’e sahip. Bildiğiniz üzere VPN’lerin büyük bir kısmı merkezileştirilmiş durumda olduğundan, hükümetlerin denetimine geçmeleri ve kısıtlanmaları mümkün. Lakin Sentiel’in VPN’sinin kapalı kaynağı bulunuyor ve içerisinde neler olup bittiği bilinmiyor. Tek bir yanılgı noktasına sahip değiller.”

Crypto Rich’e nazaran Sentiel’in ana ağı, yakın gelecekte Cosmos (ATOM) üzerinde başlatılacak.

Crypto Rich’in bir öteki favori projesi de kapalılık odaklı çalışan PirateChain (ARRR):

“PirateChain bir para ünitesidir. Tıpkı Bitcoin (BTC) ve Monero (XMR) üzere. Bununla birlikte tüm kripto para ünitelerinden daha zımnî ve özel bir yapıya sahiptir. Hatta Monero’dan bile bu bahiste öndedir.”

Rastgele bir şeffaflık seçeneği kelam konusu değildir. Eşler ortasında yapılan her süreç görünmez pozisyondadır. Süreç yapıldıktan sonra cüzdanında neler olup bittiğini kimse göremez. ARRR coin’lerinizi diğer nereye gönderdiğinizi sizden diğer kimse öğrenemez. Blok zincirinde bu bilginin tahlil edilmesi rastgele bir halde mümkün değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir