Analist, Mümkün Bir Piyasa Düzeltmesine Karşı Yükselebileceğini Düşündüğü 3 Küçük Altcoin’i Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve fenomeni Tyler Swope, kripto para piyasası düzeltme yaşarken bu akışa karşı çıkabileceğine inandığı 3 küçük hacimli altcoin’i açıklıyor.

Swope, yeni bir görüntüde 201.000 YouTube abonesine, merkeziyetsiz (DeFi) platformu Bao Finance’e (BAO) baktığını söylüyor.

Altcoin’in, heyecan evresini geride bırakmasına karşın ilerleme kaydetmeye devam etmesinden dolayı, yatırımcıların değerlendirmesine layık olduğunu söylüyor.

“XDai havuzları uygulandı, birkaç küçük kusur var fakat Baoman’ın da dediği üzere: ‘Blok mükafatları bir gün daha geriye çekildi lakin çiftlikler çalışıyor ve stabil. Yatırma süreçleri artık başlayabilir.’ Evet, eserler xDai’de yetiştirilmeye hazır. Tam olarak planladıkları üzere hareket ediyorlar.”

Swope, BAO’nun artık kripto para ünitesi türev borsası FTX’te spot alım satımlar için teminat olarak kullanılabileceğini de ekledi.

Swope’un listesindeki ikinci altcoin, kullanıcılara gerçek dünya varlıkları ve emtialar ve pay senetleri üzere türevler ile direkt Ethereum üzerinden alım satım yapmaya imkan tanıyan varlık tokenizasyon platformu Deus Finance (DEUS):

“Deus, merkeziyetsiz alım satım platformunu resmi olarak başlatmak üzere. XDai’de vakit kısıtlaması olmaksızın yüzlerce pay senedi, forex ve seçili kripto paraların ticaretini yapabileceksiniz.”

Swope, proje ölçeklenebilir bir sentetik platform başlattıkça platforma kilitlenmiş mevcut toplam kıymetin (TVL) artacağına inanıyor.

Swope’un radarındaki son altcoin, DeFi platformu Non-Fungible Yearn’dır (NFY). Kripto fenomenine nazaran platform, NFT’leri alıp DeFi’a uygulayarak, fungible tokenler (NFT’ler) alt kesimindeki olasılıkları ve fırsatları genişletiyor.

“Cüzdanı koruyarak ve birinci transfer edilebilir paya müsaade vererek, getiri çiftçiliğini daha inançlı ve esnek hale getirmek için NFT’leri kullanan birinci DeFi protokolüdür. Stake hakkını temsil eden cüzdan adresleri yerine, bir NFT’nin stake edilmiş fonların hakkını ve ürettikleri getiriyi temsil edeceği bir ekosistem yaratmaktır. Stake edilmiş token’larınızı ve gelecekteki getirinizi bir NFT aracılığıyla takas edebileceksiniz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir