Elon Musk Dogecoin (DOGE) Hayranlığında Israrcı! Paylaşımlarına Devam Ediyor

İnsanlığı Mars’a götürmeyi hayal eden Tesla CEO’su, en sevdiği göğüs kripto para ünitesi Dogecoin’i (DOGE) şımartmaya devam ediyor.

Elon Musk, PayPal’ın kurucu ortağı olmanın yanı sıra Tesla ve SpaceX CEO’su olarak dünya çapında tanınmakta. Musk, Dogecoin sevgisiyle de son vakitlerde sıklıkla tartışma konusu olan isimlerden birisi. Tesla CEO’su bugün yeniden Twitter’da Dogecoin’den bahseden tweet’ler attı.

Musk Dogecoin’le Eğleniyor

Musk, daha evvel Dogecoin tweet’lerini yalnızca cümbüş için attığını söylemişti. Bugün de esprili bir DOGE iletisi atarak cümbüşüne devam etti:

“DOGE’ tersten yazılınca Egod oluyor.”

Öbür üst seviye kripto topluluğu üyeleri de bu latifeyi ele aldı ve Elon ismi da dahil olmak üzere kulağa beğenilen gelen sözlerin ve isimlerin geriye gerçek yazılırsa ne tabir edeceğini “açıklamaya” başladı.

SEC Elon Musk’ı Araştırıyor Argümanı

Geçtiğimiz hafta bizim de haberini verdiğimiz üzere Elon Musk’ın Dogecoin tweet’leri yüzünden SEC tarafından incelenme altına alındığı argüman edilmişti. Bilindiği üzere Tesla’nın CEO’su, son vakitlerde DOGE hakkında sık sık tweet atıyor ve kripto para ünitesinin fiyatı tweet’lerinin akabinde kolaylıkla hareket ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir