BlockFi ile Chainlink (LINK) Yatırarak Gelir Elde Etmek Mümkün

Kripto para platformu BlockFi, artık Chainlink (LINK) yatıran yatırımcılara faiz ödemeleri sunuyor.

Şu anda BlockFi, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin‘lere ilgi gösteriyor. CEO ve kurucu ortak Zac Prince’e nazaran, sadece Şubat ayında yatırımcılara 35 milyon dolarlık faiz ödemesi dağıtıldı. BlockFi, Twitter’da hizmetin Chainlink’e gerçek genişletildiğini duyurdu.

“Chainlink Marines: 2 Mart’tan itibaren, BlockFi’da #LINK ile %5,5 APY kazanabilirsiniz. RT’leyerek bu hoş haberi duyurun.”

2017’de kurulan BlockFi, 2021’in başından bu yana hizmetlerini çeşitli hallerde genişletti. Ocak ayında, kredi platformu kurumsal ve ultra yüksek net pahalı müşteriler için tezgah üstü (OTC) süreç masası başlatıldığını duyurdu. Masa, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin (LTC) üzere büyük hacimli kriptoları spot ticaret, kredi yetenekleri ve marj ticareti eserleri üzere hizmetlerle destekliyor.

Şubat ayında şirket, BlockFi Bitcoin Trust’ı başlattı. Prince’e nazaran trust; kripto paralarda daha fazla kurumsal yatırımı teşvik etmeyi amaçlıyor.

“Son aylardaki kurumsal faaliyet seviyesi ve yeni, profesyonel seviyede yatırım araçlarına olan talep göz önüne alındığında, BlockFi Bitcoin Trust’ın zamanlaması ülkü. Bu aracın kullanılabilirliğini perakende komitecilere genişletmek için çalışırken, bu eserin, BlockFi’nin klasik finans ile kripto ortasında köprü kurma misyonunun temelinde dijital varlıklara daha fazla yatırım yapılmasını kolaylaştıracağını umuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir