Uniswap (UNI), Cardano (ADA) ve Litecoin (LTC) Fiyat Tahlili: 4 Mart

Birinci 10 içinde yer alan tüm kripto paralar kırmızı bölgede olduğu için kripto para piyasasında kısa vadeli bir düşüş başlamış olabilir. U.Today’den Denys Serhiichuk’ın tahliline nazaran:

Uniswap (UNI) Fiyat Tahlili

Uniswap (UNI), son 24 saatte %7.23 artışla günün en çok kazanan altcoin’lerinden biri oldu.

Günlük grafiğe nazaran Uniswap (UNI), boğalar gereğince güç topladığı için 33 dolarlık tepeyi yine test edebilir. Şayet ayılar bu seviyeyi başarısızlığa uğratmazsa bir kırılmanın akabinde 35 dolara yükselme bahtı epey yüksek görünüyor.

UNI, yayın saati itibariyle 28.93 dolardan süreç görüyor.

Cardano (ADA) Fiyat Tahlili

En büyük üçüncü kripto para ünitesi olan Cardano (ADA), son 24 saatte neredeyse %9 oranında kıymet kaybederek günün en çok kaybettirenleri ortasında yer aldı.

Bu düşüşe karşın, Cardano (ADA) kısa vadede düşüşten çok daha fazla yükselişe işaret ediyor. 1.18 dolar düzeyinde aldatıcı bir yükseliş yaşayan altcoin, satıcıların zayıflığını ortaya koydu. Bu nedenle ADA, önümüzdeki birkaç gün içinde 1.33 dolarlık dirence dönebilir.

Cardano, yayın saati itibariyle 1.14 dolardan süreç görüyor.

Litecoin (LTC) Fiyat Tahlili

“Dijital gümüş” olarak anılan Litecoin (LTC), boğa bölgesine geri dönemediği için günün en çok kaybedenleri ortasında yer alıyor.

Bununla birlikte, boğaların uzun vadeli hakimiyeti şimdi kırılmadı. Bu da alıcıların en yakın direnç düzeyi olan 203 doları tekrar test etme gücüne sahip olduğu manasına geliyor.

Litecoin, yayın saati itibariyle 185 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir