Ripple’dan (XRP) Büyük Bir Ralli Bekleyen Analist, Öncesinde Büyük Bir Bitcoin (BTC) ve Altcoin Düzeltmesi Öngörüyor

Tanınan bir kripto para analisti, Bitcoin‘in kısa vadeli beklentileri ve piyasanın geri kalanı hakkında trader’ları uyarıyor.

Bölümde Credible Crypto olarak bilinen trader, 127.600 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) düzeltmesine devam etmesini ve tüm altcoin piyasasını da beraberinde sürüklemesini beklediğini söylüyor:

“38.000 – 40.000 dolarlık bölgeye hakikat inmek inanılmaz derecede SAĞLIKLI olur ve bizi yükselişin devamı için hoş bir formda hazırlar. Düşüşten korkmayın. Kucaklayın.”

Elliott Wave Theory’yi piyasa trendlerini ve yatırımcı davranışlarını pahalandırmak için kullanan trader, önde gelen kripto para ünitesinin kritik bir seviyeyi geri kazanabilirse, düşüş eğilimini geçersiz kılabileceğini söylüyor.

“52.000 doları temizleyebilirsek, taban potansiyelini yok sayabiliriz. Ancak o vakte kadar aşağıya bakın.”

XRP’ye gelince Credible, devasa bir yükselişi başlatmadan evvel mevcut fiyatı olan 0.43 dolardan %43’ün üzerinde düşüş yaşayacağına inanıyor.

Grafiğe nazaran trader, öncelikle XRP’nin 0.30 düzeyindeki takviye bölgesine düşebileceğini oradan ise fiyatını ikiye katlayacak bir ralli başlatabileceğini söylüyor.

Trader, bu senaryonun şayet XRP 0.24 doların altına düşerse geçersiz olacağını ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir