Analiste Nazaran VeChain (VET) İçin Boğa Döngüsü Başlayabilir

VeChain (VET) fiyatları, kıymetli bir dayanak düzeyinin yine test edilmesinin akabinde geçen hafta %50’den fazla arttı. Analistlere nazaran son düşüş, bir kenara itilmiş yatırımcıların VET’i tabandan satın almaları için son fırsat üzere görünüyor. Crypto Briefing’den Ali Martinez’e nazaran satın alma baskısı artmaya devam ederse, bu altcoin gelecekte %1.500’den fazla artabilir.

VeChain, pazar çapında bir düzeltme sonucunda fiyatının %46 düştüğünü gördükten sonra kritik bir dayanak bariyerinden geri döndü. Artık, VET tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine gerçek yükseliş trendini sürdürmeye hazır görünüyor.

VeChain Yeni Boğa Döngüsüne Giriyor

VeChain, iki yıllık bir konsolidasyon devrinin akabinde 9 Şubat’ta aykırı bir baş-omuz oluşumundan çıktı. 0,035 dolarlık direnç düzeyinin kesilmesi, bu altcoin‘in trendinde teknik bir perspektiften yeni bir yükseliş döngüsünün başlangıcını işaret etti. Gerçekten, baş ve omuz ortasındaki aralık VET’in %1500 dolarlık rallisine işaret ediyor.

Altta yatan takviyenin yakın vakitte tekrar test edilmesi, yükseliş görünümünü güçlendirdi. Artık, VET, aksi baş ve omuzlar tarafından kestirim edildiği üzere piyasa bedelinin 0,56 dolara yükseldiğini görebilir.

VeChain, fiyat keşif moduna yine girmeden evvel yükselme yolunda sadece bir kritik mahzurla karşı karşıya. Şubat sonunun tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,063 ABD dolarını geçtikten sonra, optimist senaryoyu daha da doğrulayacak. Bu gerçekleşirse, Fibonacci geri çekilme göstergesi, bir sonraki değerli ilgi alanlarının 0,17 dolar ve 0,63 dolar olacağını gösteriyor.

Yükseliş görünümünün bozulmadan kalması için VeChain’in 0.035 dolardan baş ve omuz çizgisinin üzerinde süreç yapmaya devam etmesi gerektiğini belirtmekte yarar var. Bu dayanak düzeyini kıran ani bir düşüş dürtüsü, daha sert bir düzeltme mümkünlüğünü artıracaktır. Bu tıp eşsiz şartlar altında, VET %78.6 yahut %61.8 Fibonacci geri çekilme düzeyine gerçek dalabilir. Bu dayanaklar sırasıyla 0,028 dolar ve 0,015 dolardır.

VeChain yazının yazıldığı sırada 0.05283 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi son 24 saatte ise %17 oranında yükseliş yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir