Tanınan Trader, Mart Ayında Patlamaya Hazır 4 Kripto Para Ünitesini Açıkladı

Tanınan kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, Mart ayı için birinci dört kripto para seçimini paylaştı.

Armstrong, 589.000 YouTube abonesine, dört kripto para ortasından dördüncü sıradaki seçiminin zincirler ortası merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Alpha Finance (ALPHA) olduğunu söyledi.

“ALPHA şu anda CoinMarketCap‘te 114. numarada geliyor, lakin çok yüksek olmasa da büyük olasılıkla ayın sonunda birinci 100’e geri dönecek. Görünüşe nazaran şu anda bugün %20’lik bir kırılmanın ortasında.”

Üç numarada, DeFi’ye yatırım yapmayı kolaylaştırmayı amaçlayan bir ekosistem var: Nord Finance (NORD).

“Bu mutlaka ayın düşük kıymetli cevheri. Bu bir kripto para, sanırım biraz önden koşuyoruz… Yani piyasa pahası 6 milyon doların altında. Nord Finance, elbette, kestirim ettiniz, merkezi olmayan bir finans projesi, kriptodaki en sıcak niş. NORD, zincirden bağımsız olan, yani rastgele bir zincirde çalışabileceği manasına gelen gelişmiş bir DeFi ekosistemidir … NORD platformunda, SMART fonlarını yönetebilir, yüksek getiri elde edebilir, çapraz zincir takasları gerçekleştirebilir ve tüm bunları süreçlerinizde hiçbir fiyat ödemeden yapabilirsiniz.”

Armstrong’un radarındaki iki numara ise DeFi ödeme platformu Terra’dır (LUNA). Trader, birkaç hafta konsolide edildikten sonra bir kopuşun eşiğinde olabileceğini söyledi:

“Terra, bir DeFi projesi, isterseniz internet için programlanabilir bir para. Terra, insanların kripto paralarını problemsiz bir formda harcamalarına müsaade veren farklı para ünitelerine sabitlenmiş stablecoin’lere sahiptir. Bu yalnızca bugün ve bu ay için değil, birebir vakitte uzun vade için geçerli. Tüm amaçlarını gerçekleştirirse, internetin para ünitesi haline gelebilir.”

Armstrong’un izleme listesindeki en büyük para ise Bitcoin (BTC). Kripto para trader’ı, artık önde gelen kripto para ünitesini biriktirmeye başlama vaktinin geldiğini vurguluyor.

“Gerçeklerle yüzleşelim: Bitcoin, bu noktada hepimizin yapabileceğini düşündüğümüzden çok daha uygun performans gösteriyor. Şubat ayının sonunda büyük bir düzelme olmadan evvel bir patlama ve neredeyse 60.000 dolara ulaşmasını sağlayan büyük bir harekete başladı. Bu kısa vadede portföylerimiz için makûs olsa da, gerçek şu ki, Mart ayındaki yükseliş hareketi için ay sonundaki düşüş hayati kıymet taşıyordu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir