Cardano (ADA) Aramaları, Google’da Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyine Ulaştı!

Cardano (ADA) için Google’da yapılan aramalar, tüm vakitlerin en yüksek düzeyini aşmış durumda. Google’da yapılan bu aramalar, ADA tokenının bedelinin rekor kırmasıyla tıpkı vakte denk geldi.

Google Trend’in bilgileri, ekseriyetle kripto para ünitelerinin gidişatı hakkında değerli ipuçları veriyor. Google’da yapılan aramalara bakarak, kripto paraların gösterdiği performans hakkında fikir sahibi olunabilir.

Google Trends tarafından paylaşılan datalara nazaran Cardano, küçük yatırımcıların ilgi odağı olmuş durumda. Cardano aramaları, Şubat ayının başından beri değerli biçimde artış gösterdi.

Cardano’nun bu popülerliği, projenin değerli gelişmeler yaşadığı şu günlerde epeyce arttı. Projenin başındaki isim Charles Hoskinson, yeni iştiraklerden ve entegrasyonlardan kelam etmişti. Ayrıyeten Mary isimli protokol güncellemesi de hafta başında yayına girdi.

ADA’ya İlgi Artıyor

Cardano platformunun lokal tokenı olan ADA’ya olan ilgi her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz hafta, Dubai merkezli bir yatırım fonu, Bitcoin varlıklarından 750 milyon dolarlık kısmı satışa çıkarmayı ve yerine DOT ve ADA yatırımı yapmayı planladıklarını açıkladı. Yaşanan tüm bu gelişmeler varlığın bedelini değerli biçimde etkiledi.

2021 yılına 0.18 dolarlık kıymet ile giren Cardano, birkaç gün evvel toplamda %700 oranında bir artışla 1.50 dolara yükselmeyi başardı. Varlık yazı kaleme alındığı sırada 1.23 dolardan süreç görüyor.

ADA’nın bu etkileyici performansı, varlığın piyasa bedelinin 40 milyar dolara ulaşmasını da sağladı. Bu gelişmelerin akabinde ADA, Bitcoin ve Ethereum‘un akabinde en büyük üçüncü dijital varlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir