Usta Trader’a Nazaran Ripple (XRP) Kış Uykusundan Uyanıyor ve Patlamaya Hazır!

2018 Ocak ayında Bitcoin’in (BTC) çöküşünü iddia ettikten sonra kripto para etraflarında efsanevi statüye ulaşan tecrübeli bir trader, XRP’nin uzun süren ayı kış uykusundan uyanmaya hazır olduğunu söylüyor.

Daily Hodl haberine nazaran yeni bir tweet’te Peter Brandt, 430.900 takipçisine Ripple’ın lokal token’ı XRP’nin büyük emsallerine yetişme fitilini ateşleyebilecek büyük bir bilakis dönüş modeli oluşturduğunu söyledi.

“Ters H ve S (baş ve omuzlar) modelin tamamlanmasına bağlı.”

Brandt, XRP’nin nihayet boğa döngüsünü başlatabileceğine dair işaretler gösterdiğini söylese de, hala yedinci en büyük kripto varlığından uzak duruyor.

“OTC (tezgah üstü) menkul değer ticareti yapmıyorum. Bu tıp menkul değerlerle ticaret yapsaydım, XRP ilgimi çekerdi. XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir güvenliktir.”

Brandt’ın XRP’den uzaklaştığı biliniyor. Ocak ayındaki bir strateji oturumunda tecrübeli trader, XRP’nin sonunda patlak vermesine karşın bunun uzun vadeli bir yatırım olduğuna hala ikna olmadığını belirtti:

“Çoğunuzun Ripple hayranı, XRP hayranı olduğunu biliyorum. Üzgünüm, bu mevzuda heyecanlanamıyorum. Geçmişte bunu sizinle tekraren konuşmuştum. Benim için bu bir Bitcoin öyküsü. Bitcoin eski paradır. Dikkatini dağıtmak istemiyorum zira bence hepsinin büyükbabası Bitcoin olmaya devam edecek. XRP çok âlâ bir patlama yapabilir lakin birebir vakitte bir kırılım da olacak. Hasebiyle, odak noktam Bitcoin olmaya devam edecek ve Bitcoin’e öteki her şeyin turnusol testi olarak bakacağım.”

Bitcoin’e gelince trader mevcut boğa piyasası sona ermeden evvel 240.000 dolara kadar yükselebileceğini iddia ettiği için önde gelen kripto para ünitesinde uzun vadeli yükseliş niyetine sahip:

“Bitcoin, son on yılda üçüncü parabolik ilerlemesini yaşıyor. Aritmetik ölçekte parabolik bir ilerleme son derece enderdir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir