CryptoTab Browser Nedir? Tarayıcıdan Bitcoin Kazanabilirsiniz

Bugün CryptoTab Browser nedir, CryptoTab nasıl yüklenilir, CryptoTab Browser üzerinden nasıl Bitcoin kazanılır ve CryptoTab Browser ile ne kadar para kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

CryptoTab Browser Nedir?

CryptoTab Browser, internette gezinirken Bitcoin (BTC) madenciliği yaparak gelir elde etmenize imkan sağlayan bir tarayıcıdır. Sitede gezinirken madencilik yapabilir ve karşılığında Bitcoin kazanabilirsiniz.

CryptoTab Browser Nasıl İndirilir?

CryptoTab Browser, Microsoft, Android ve iOS işletim sistemlerinde yüklenebilir. Microsoft’ta yüklemek için, internet sitesinin indir kısmına basmanız kafidir. iOS sistemleri için Apple AppStore’dan yüklenebilen tarayıcı, Android işletim sistemine sahip telefonlar için Google Play Store’dan basitçe yüklenebilir.

CryptoTab Browser İle Bitcoin Madenciliği

Farklı aygıtlara CryptoTab’i yükledikten sonra, internet aramalarınızı CryptoTab üzerinden yaptıktan sonra Bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yani siz görüntü izlerken, internette gezinirken ve çalışırken tarayıcı açık olduğu sürece Bitcoin (BTC) madenciliği yapıp kazanabilirsiniz. Şayet bilgisayarı sisteminizi kapatmayıp CryptoTab Browser’ı açık tutarsanız tüm gece boyunca siz uyurken Bitcoin madenciliği yapıp Bitcoin’lerinizi artırmanıza imkan sağlar.

CryptoTab Browser İle Nasıl Bitcoin Kazanabilirsiniz?

Ayrıyeten, hem telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan CryptoTab’e girip hesaplama gücünüzü artırarak kazanacağınız Bitcoin meblağını basitçe artırabilirsiniz. Bilgisayardaki üzere, telefonunuzu kapatmadığınız sürece CryptoTab’i etkin halde tutarak yattığınız yerden Bitcoin kazanmanıza katkı sağlar. Son olarak, süreç gücünüz karşılığı elde ettiğiniz Bitcoin’lerden rastgele bir kesinti yapılmaz.

CryptoTab Browser’ın Özellikleri Nelerdir?

Güvenlik ve Filtreler

CryptoTab, çoklu kullanıcı hesaplarına kendilerine ilişkin profilleri, dataları ve şifreleri inançlı bir biçimde tutulmasını sağlar. Şayet kuşkulu IP aktiviteleri ve ziyanlı yazılımları fark ettiyse sizleri internetteki sahtecilik ve başka tehditlere karşı muhafaza sağlar.

Pencereler ve Sekmeler

CryptoTab, kullanıcı arayüzünüzü kendi tercihinize nazaran uyarlamanıza imkan sağlar. Velhasıl, özel sekmeleri ve kümeleri ayarlayabilir, ekranda istediğiniz yere kaydırıp kaydedebilirsiniz. Hatta, yeni sekmeleri kendi tercihinize nazaran oluşturabilir ve kullanışlı parçacıkları ve hatırlatıcıları gereksinimlerinize ve tercihlerinize nazaran ayarlayabilirsiniz. Böylelikle, kendinize has kullanıcı deneyimi oluşturmuş olursunuz.

Adres Sekmesi

Bilinen internet tarayıcılarının tersine, internet sekmesine rastgele bir internet sitesinin adresini yazdıktan sonra, hatırlatıcılarınıza ulaşabilir ve sitenin güvenliği konusunda bilgi edinebilirsiniz. Hatta ekstradan bir şey yapmanıza gerek kalmadan, yalnızca adres çubuğuna bakmanız kâfi. Böylelikle, farkında olmadan ziyanlı yazılım bulunduran internet sitelerine karşı kendinizi daha güzel koruyabilirsiniz.

Arama

Google’da arama yaparken bilinmeyen sekmede yalnızca girdiğiniz siteler gözükmez. Ya da Opera tarayıcı kullanırken adresiniz hiçbir formda gözükmez. Lakin CryptoTab’de büsbütün zımnî ve inançlı arama yapmanıza imkan sağlar. Ayrıyeten arama teklifleri ve pozisyonunuzun takip edilip edilmediği konusunda endişelenmek zorunda değilsiniz. Yalnızca, tercihinize nazaran bir arama motoru ve tercihlerinize bağlı oluşturacağınız ayarlar kafidir.

CryptoTab’in Ek Özellikleri

CryptoTab’in ana özelliği Bitcoin madencilik algoritması olsa da, birden fazla aygıt bağlanarak madencilik faaliyetinizi hızlandırabilirsiniz. Şayet direk kâr almak isterseniz, limit olmaksızın elinizdeki Bitcoinleri satabilirsiniz ve paranızı tercih ettiğiniz banka hesabına aktarabilirsiniz. Şayet süreçleri nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, istediğiniz vakit yardım alabilirsiniz. Son olarak, CryptoTab iştirak programı aracılığıyla Bitcoin yararlarınızı olabilecek en yüksek düzeye çıkarabilirsiniz.

Cloud Boost

Yalnızca internet tarayıcınızı açık tutup internette gezindikçe Bitcoin kazanmak hoş olabilir. Ancak Cloud Boost kullanarak olağan yollardan elde edeceğiniz Bitcoin ölçüsünü, madenciliği 10 kata kadar hızlandırmanız sonucu 10 katına kadar kazanabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak farklı hızlandırmaları kullanarak, hesabınıza bağladığınız aygıtlar üzerinden karınızı daha da artırabilirsiniz.

CryptoTab İştirak Programı Nedir?

CryptoTab paydaşlık programı, sizin ağa sağladığınız kullanıcı sayısına bağlı olarak Bitcoin kazanmanıza imkan sağlar. Öncelikle, sizin özel linkiniz üzerinden farklı kullanıcıları davet etmeniz lazım. Sonra, sizin attığınız davet linkinden gelenler sizin madencilik havuzunuzun üyesi olurlar. Böylelikle sizin madencilik havuzunuzdaki üyeler internette gezindikleri mühlet boyunca madencilik yaparlar. Son olarak, kullanıcı aktivitesi ve ağınızın büyüklüğüne nazaran kurul fiyatı kazanırsınız.

CryptoTab Browser Ne İşe Fayda?

CryptoTab, siz internette inançlı bir biçimde gezinerek Bitcoin kazanmanıza imkan sağlar. Birden fazla arama motorundan fazla, sizi takip etmez ve inançlı bir formda Bitcoin kazanmanıza yardımcı olur. Son olarak iştirak programı sayesinde daha da fazla kazanıp kendi gelirinize büyük bir ekleme yapmanızı sağlar.

CryptoTab Browser’dan Bitcoin Çekim Limiti

CryptoTab Browser’da Bitcoin çekiminde rastgele bir üst limit olmasa da, çekim yapabilmek için hesabınızda en az 0.00001 BTC’nin olması lazım. Genelde çok düşük bir ölçü olarak görülmesine karşın, çoğunlukla birinci gün internette gezindiğiniz vakit kolaylıkla ulaşabileceğiniz sayı olarak görebilirsiniz. Elhasıl, ortalama bir günlük CryptoTab Browser’daki gezintiniz sonucu çıkarttığınız BTC’leri çekebilirsiniz.

CryptoTab Browser ile Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Genel olarak kullanıcıların ne kadar para yapabileceğiyle alakalı rastgele bir limit yokken, hesaplamalar genel olarak günlük 7 cent olarak gösteriyor. CryptoTab Browser’ın bilgilerine nazaran bir ayda 2.1 dolar, yılın sonunda 25 dolara kadar kazanmak mümkün. Tabi paydaşlık programı ve öteki destekleri hesaba katmıyoruz. Şayet iştirak programına katılırsanız, 10 kata kadar süreç gücünü artıran destekler kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir