Cardano (ADA) ve SushiSwap (SUSHI) Fiyat Tahlili: 27 Şubat

Cardano, 43.7 milyar dolarlık piyasa kıymetiyle 1.39 dolar ile yeni bir tepe belirlemesinin akabinde, piyasa bedeline nazaran üçüncü en büyük kripto para ünitesi oldu. SUSHI, 15.9 doları geçen bir evvelki atılımı ile bir defa daha yüksek düzeylerde süreç gördü ve kar elde edilecek birtakım alanları vurguladı.

Cardano (ADA) Fiyat Tahlili

ADA, evvelki mahallî doruğu olan olan 1.2 doları güçlü bir halde aştı. Fibonacci Düzeltme aracı ADA’nın 0.68 dolardan 1.2 dolara yanlışsız yükselişi için 1.39 dolar düzeyinde %27’lik, 1.69 dolar düzeyinde ise %62’lik bir uzatma gayesi sundu.

ADA için çizilen birtakım takviye düzeylerinin, geri çekilmeye takviye olarak hizmet etmesi beklenebilir. MACD, ADA’nın gerisinde güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi ve kısa vadede çok alım yapılmasına karşın, şimdi bir geri çekilme sinyali vermedi. Bu nedenle, 1.39 dolar ve 1.5 dolar düzeyleri dikkat edilmesi gereken düzeyler olarak öne çıkıyor.

Son olarak süreç hacmi, 1.25 dolara yükselişiyle karşılaştırıldığında bir ölçü düştü ve bu piyasa hassaslığında bir değişimin erken bir işareti olabilir.

SushiSwap (SUSHI) Fiyat Tahlili

Şubat ayının başından bu yana, 12.3 ile 15.9 dolar aralığı, fiyatın yükselişe geçmeye çalıştığı bir aralık oldu. Bu kırılmalar, SUSHI için bir defa daha kuzeye yanlışsız öbür bir harekete direnç gösterebilecek düzeyler sundu.

Kısa vadede, bu aralığın doruklarını bir sefer daha test etmek, yükselişe yönelik bir gelişme olacaktır. 15.9 – 16 dolar düzeyi dayanağa dönerse, SUSHI’nin direnç olarak 17.1 doları test etmek için daha fazla yükselmesi mümkündür. RSI, saatlik grafikte 58 bedeli ile yükseliş ivmesi gösterdi ve tıpkı paha, son birkaç gün içinde 50’nin üzerinde kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir