Analist, Mart Ayında Patlamaya Hazır Olduğunu Söylediği 8 Altcoin Açıklıyor

Kripto para trader’ı ve Altcoin Daily kurucu ortağı Austin Arnold, Mart ayında ralli yapacağına inandığı 8 altcoin projesi sıralıyor.

Yeni bir görüntüsünde Arnold, zincirler ortası eşler ortası dijital varlık borsası Bondly’yi (BONDLY) öne çıkararak listeyi başlatıyor.

Arnold, non-fungible token’ların (NFT’ler) yahut dijital koleksiyon modüllerinin süratle büyüyen bir alan olduğunu ve kısa müddet evvel 3.5 milyon dolar pahasında Logan Paul NFT’sinin satışını kolaylaştıran Bondly’nin kesimle birlikte büyümeye hazırlandığını vurguluyor:

“NFT’ler hala ısınma modunda. Beşerler NFT’lerle giderek daha fazla ilgilenmeye başlıyor. Ve piyasada her vakit iniş çıkışlar yaşanacak olsa da, insanların ilgilendiği şeyin NFT’ler olduğunu görebileceğinizi düşünüyorum.”

Altcoin Daily sunucusunun listesindeki ikinci altcoin ise Cardano (ADA). Ethereum’un (ETH) süratle yükselen fiyatlarına nispeten ucuz süreç fiyatlarına dikkat çekiyor:

“Cardano’nun Mart ayında olağanüstü bir anlatısı olacak. ETH süreç fiyatları yüksek, Cardano’yu seven beşerler, tanıtan ünlüler… Cardano, Mart ayında izlenmesi gereken bir proje. Şimdi piyasa yapısını kırmadı. Yükseleceğini düşünüyorum.”

Chainlink (LINK), yakın vakitte gerçekleştirdiği Off-Chain Reporting (OCR) güncellemesi ile analistin yükselişe geçeceğini düşündüğü üçüncü proje:

“… Chainlink’in Mart ayı için mükemmel bir anlatısı var. Haber şu ki, “Chainlink, OCR sistemi güncellemesini sunarak süreç maliyetlerini on kat azaltıyor.” Bu nedenle beşerler süreç fiyatlarının makul ağları nasıl sınırladığının epeyce farkında. Ethereum’un en üstünde yer alan Chainlink, süreç maliyetlerini on kat azaltıyor. Alışılmış ki bu, Mart ayında epeyce yükselebileceğini gösteriyor.”

Arnold’un Mart ayında toparlanmasını beklediği dördüncü altcoin, şu anda İsviçre’nin en eski bankalarından birinde süreç yapabilen uyarlanabilir akıllı mukavele platformu Tezos (XTZ). Beşincisi ise Umbrella Network (UMB).

Altcoin Daily sunucusu, bu ayın başlarında Umbrella Network’ün IDO’suna olan yüksek talebin altcoin’in için bilhassa yükseliş işareti taşıdığına inanıyor.

“Satış sırasında sırf 625 iştirakçiye dağıtılan 2.5 milyon UMB token ile mevcut 1000 rastgele seçilmiş slot mevcut olduğundan, 9 Şubat teklifi 10 kat fazla kişinin kaydolması ile sonuçlandı. IDO, yaklaşık 0.25 milyon dolar bedelinde 72 ETH topladı.”

Ana ağ lansmanına yaklaşan likidite toplayıcı Orion Protocol (ORN), Arnold’un listesinde altıncı sırada yer alıyor.

Arnold’un öne çıkan bir sonraki altcoin projesi kendi NFT pazarına sahip olan çapraz zincir merkeziyetsiz finans protokolü SuperFarm (SUPER).

“NFT’lerin yükseleceğini düşünüyorsanız, bu çok yeni bir proje. Bu projenin yeterli gittiğini görebiliyorum.”

Arnold, sekizinci olarak Ethereum’u sıralıyor ve yatırımcıların bir numaralı akıllı mukavele platformunu şimdi göz arkası etmemeleri gerektiğini söylüyor.

“Ethereum’u yalnızca süreç fiyatları yüksek diye göz gerisi etmeyin. Beşerler ağın bir modülü olmak istediği ve onu kullandığı için süreç fiyatları yüksek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir