Yükselişe Geçen Phala Network (PHA) Nedir, Ne İşe Fayda?

Gün içinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.19 dolara ulaşan Phala Network (PHA), son 24 saatte %100’den fazla getiri sağladı. Ayrıntıları haberimizde.

Phala Network Nedir?

Phala Network, DeFi platformlarında gizliliğinizi koruyan açık kaynaklı projedir. Projenin maksadı, bulut tabanlı hesaplamalarda kullanıcıların kapalılığını ihmal etmeden dolaşmalarını sağlar. Böylelikle, sizler rahatça platformda gezinebilirsiniz.

Phala Network’ün Özellikleri Nelerdir?

İzole

Phala Network’de bilgi sürece, dünyadan izole edilen inançlı teçhizatlarda sağlanır. Böylelikle hem teçhizatlar hem de veriniz inançta kalır.

İtimat Gereksinimi Duymaz

Firma, kodların ve dataların bütünlüğünü garanti eder. Yalnızca yetki verme davranışlarına imkan tanır.

Farklı İşlemci Standartlarıyla Uyumlu

Phala’nın bilinmeyen kontratları, birçok işlemci standartlarıyla uyumludur. Bilhassa en çok kullanılan standartlar olan Intel SGX, AMD ve SEV başta olmak üzere öteki standartlarla bir arada çalışabilir.

Merkezi Olmaması

Tahminen projede en değerli özellik olabilir. İnançlı bilgi depolama ve işlemenin merkezi olmayan rassal sıralama algoritmaları sayesinde elinizdeki bilgiler itimatla işlenir.

Phala Network Ne İşe Fayda?

Alanındaki birçok projenin tersine, Phala Network’ün bulut tabanlı hesaplama programı, inançlı formda data depolama ve işlemesini sağlar. Bilhassa blockchain tabanlı saklılığı sağlaması, sizi birçok firma tarafından reklamların amacına oturmaktan kurtarır.

Phala Network (PHA) yazının yazıldığı sırada 0.85 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi bugün Binance tarafından listelendikten sonra yükselişini arttırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir