Tanınan Kripto Para Analisti Bu Altcoin’in Başkalarından Daha Güçlü ve Süratli Toparlanacağını Söyledi

Birçok kişi tarafından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı, kripto para piyasalarının değerli bir dönüş için hazır olabileceğini düşünüyor.

Bölümde Smart Contracter olarak bilinen anonim kripto para stratejisti, 104.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) tabana vurduğuna dair işaretler gördüğünü ve bundan sonra 60.000 doların üzerinde yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükselebileceğini söyledi:

“Finansman nihayet negatif, düşükler silindi, düşüşü aldı.”

Trader, kripto para türevleri ticaret platformu FTX Exchange’in mahallî varlığı olan FTX Token’ı (FTT) yakından izlediğini söyledi. Ünlü isim altcoin’in başkalarından daha süratli ve daha sert bir halde geri dönmesini bekliyor.

“Aylardır olduğu üzere FTT, en güçlü ve birinci iyileşenlerden biri olacak. Pak yapısı, %20’lik düşüş ve şimdiden en düşük düzeylerden süratle sıçadı.”

Trader, tekrar eden dalgalarda ortaya çıkan piyasa hassaslığını belirleyerek fiyat hareketini varsayım etmeye çalışan bir tahlil tekniği olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Trader’ın grafiğine nazaran, FTT’nin kripto piyasalarındaki düzeltme sona erdiğinde 40 doların üzerinde yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşacak.

Ek olarak, analist, önümüzdeki haftalarda Bitcoin karşısında kıymetini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği ölçeklenebilir akıllı kontrat platformu TomoChain’e (TOMO) de dikkat çekiyor.

Trader ve analist, şu tabirleri kullanıyor: “TOMO artık resmi olarak benim en büyük alt çantam. IHS (invese head and shoulders) BTC çiftinde 5 dalgalı üst ve abc 0,618’e iniyor, artı tüm hacim TAM OLARAK bir IHS’de görmek istediğimiz şey, buradan %100’ün üzerinde olmasını bekliyoruz.”

Trader ayrıyeten S&P 500’ün yükselişine yatırımcıların düzgünleşme risk iştahının bir barometresi olarak bakıyor.

“Hisse senetleri üzerinde güçlü geri alım, büyük SR değişimi, çok ölçüde hacim, hoş günlük çekiç oluşumu. Pay senetleri burada tekrar üst dönerse, bunun kripto para tasarrufu da yapacağını düşünüyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir