SuperFarm (SUPER) Nedir, Ne İşe Fayda?

Bu yazımızda sizlere, son vakitlerde çok konuşulmaya başlanan SuperFarm (SUPER) token’ını anlatacağız. Token, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 1.68 dolara ulaştıktan sonra, %20’den fazla düşerek 1.29 dolara kadar geriledi. MUHTEŞEM, yazının yazıldığı sırada 1.33 dolardan süreç görüyordu.

Pekala nedir SuperFarm? Ayrıntılar içeriğimizde.

SuperFarm Nedir?

Zincirler ortası DeFi protokolü olarak, tokenları kod gerekmeksizin NFT farm’ına çevirmeyi hedefleyen bir projedir. Proje, görsel araçlar kullanarak bütün NFT projelerinin ferdî olarak yapılmasını sağlar. Öteki NFT’lerin tersine, kurallarınızı oluşturabilir ve en çok bedel verdiğiniz davranışların ödüllendirilmesine imkan sağlayıp verdiğiniz borçlar karşılığı elde ettiğiniz token’ları daha fazla çıkar için stake ettirebilirsiniz.

SuperFarm Nasıl Satın Alınır?

SuperFarm’ı satın almak için, aşikâr başlı kripto para borsalarında hesaplarınızın olması gerekir. Kolay kolay satın almak için Uniswap, Gate.io, Bilaxy ve 1inch Exchange’te hesap açmanız önerilir. Sonrasında, istediğiniz kadar token satın alarak cüzdanınızda tutabilirsiniz. Ayrıyeten, borsalardaki hizmetlere bağlı olarak ellerinizdeki token’ları stake ettirebilirsiniz. 

SuperFarm Ne İşe Fayda?

SuperFarm, tasarlanabilir NFT’leri şahsa özel kurallarla bir arada kod gerekmeden oluşturan platformdur. Bu sayede geliştirme için çok fazla vakit harcamadan NFT’lerinizi oluşturabilir ve basitçe nakde çevirmenize imkan sağlar. Elhasıl, basitçe üretilen NFT’leri en çok ehemmiyet verdiğiniz davranışları ödüllendirmede yahut likidite sağlayanlara ellerindeki token’larını stake ettirerek ödül kazanmalarına imkan sağlayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir