Ünlü İsimden Çılgın Bitcoin (BTC) İddiası: %4000 Artabilir!

Uzun müddetli Bitcoin (BTC) boğalarından Max Keiser, Bitcoin’in yüzde 4000 daha artırabileceğini söylüyor. Keiser, Fed’in daha fazla para basma siyasetine cevaben dolar hiperenflasyonunun geleceğini kestirim ediyor.

Bitcoin boğası Max Keiser, fiat para üniteleri için hiperinflasyonun kripto para ünitelerini yükselteceğini söyleyerek Bitcoin için büyük bir fiyat varsayımı yayınladı.

Keiser Report’un son baskısında uzun müddettir Bitcoin destekçisi olan ünlü isim Max Keiser, Bitcoin’in %4,000 oranında artabileceğini öngördü. Keiser, Federal Rezerv’in trilyonlarca yeni fiat basmasını sağlayacak süregelen teşvik edici tekliflerin ortasında ABD doları için hiper enflasyondan bahsetti. Keiser, şu tabirleri kullandı:

“Bitcoin’in süratle yükselmesinin nedeni Amerika’da hiper enflasyon olmasıdır. Ve ABD doları Bitcoin’e karşı hiper enflasyonist bir çöküş içinde. Ve bu siyaset yapıcılar tarafından açıkladığımız üzere tahlil, her vakit daha fazla para basmak olacaktır.”

Keiser, Fed’in daha fazla para basma biçimindeki nakdî tahliline cevap olarak, Bitcoin’in “tek taraflı daha yüksek bir yolculukta” olduğunu argüman etti. Keiser Report’un son sayısında ayrıyeten Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık yüksek profilli Bitcoin yatırımının Elon Musk’un Federal Rezerv’e reaksiyonunun bir göstergesi olduğunu söyledi. Keiser devam etti:

“Bu, Elon Musk’ın Fed’e yaptığı spekülatif bir akın, değil mi? O zati SEC ile savaşa girmişti. Artık Federal Rezerv ile savaşa girdi ve şunları söylüyor: Kendi hisselerimi geri almayacağım; Ucuz paranı alacağım.”

Keiser, S&P 500’deki öteki CEO’ların fiat para ünitesine karşı bir muhafaza olarak Bitcoin’e yatırım yaparak Elon’un liderliğini izleyeceğini varsayım etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir