Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (15-21 Şubat)

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa bedeli açısından birinci 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %124 oranında kıymet artışı ile Binance Coin (BNB) oldu. Kripto para, yazının yazıldığı sırada 298 dolardan süreç görüyordu.

Binance Coin‘in bu yükselişinin akabinde Binance CEO’su CZ, sizlere de haberini sunduğumuz üzere başka borsaları böylesine başarılı bir kripto para ünitesini listelemedikleri için sert bir biçimde eleştirdi.

BNB’nin çabucak akabinde %107 oranında artış yaşayan Huobi Token (HT) geliyor. HT’nin bu çıkışı bilhassa kripto para topluluğunda borsaların lokal token’larının yükseliş vaktinin geldiği halinde yorumlandı. Listemizin üçüncü sırasında ise  NEM (XEM), yer alıyor. XEM son 7 günde %56.13 oranında kıymet kazandı. XEM, ayrıyeten son 24 saatte %6 oranında yükseldi. XEM’i ise son vakitlerin tanınan token’ı Polkadot (DOT) takip ediyor. DOT, bu hafta %44.70 oranında paha kazandı. Kripto para ünitesi yazının yazıldığı sırada 39.58 dolardan süreç görüyordu.

Listemizin beşinci sırasında ise Uniswap (UNI) yer alıyor. Kripto para ünitesi son 1 haftada %41.81 oranında paha kazandı. Bilhassa UNI Airdrop‘undan gelen 400 UNI’yi elinde tutanlar, bu yükselişten çok kıymetli karlar elde etmiş oldu. UNI, yazının yazıldığı sırada 29.83 dolardan süreç görüyordu.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir