Piyasa Görünümü Nasıl? Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Binance Coin’de (BNB) Son Durum

Son günlerde kripto para piyasası epeyce hareketli günler geçiriyor. Çin tatilinin yarattığı dehşet ortamının zayıflamasıyla birlikte, önde gelen kripto para üniteleri epey güçlü performanslar sergiledi. Bunların başında ise Bitcoin (BTC), Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) geliyor.

Bitcoin (BTC) 56.000 Doları Aştı

Önder kripto para ünitesi Bitcoin, dün rekor üstüne rekor kırarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyini, 56.600 dolara kadar yükseltti. Bitcoin kısa müddette, 52.000 dolar düzeyinden, 56.000 dolar düzeyine kadar ulaşarak muazzam bir muvaffakiyet sergildi. Bitcoin’in bu performansı, kripto para topluluğunda büyük heyecan yarattı.

Bitcoin son 24 saatte %7 oranında kıymet kazandı. Son 7 gündeki kazanımını %17’ye yükselten Bitcoin, son 30 gündeki kazanımını ise %56’ya çıkardı. CoinGecko datalarına nazaran Bitcoin, yayın saati itibariyle 56.646 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum (ETH) Kilometre Taşı 2.000 Dolar Düzeyini Geride Bıraktı

Önder altcoin Ethereum, geçtiğimiz saatlerde 2.000 doları aşarak, değerli bir kilo metre taşını geride bıraktı. 2.042 dolar düzeyinden yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirleyen önder altcoin, son 24 saatte %4 oranında bir yükseliş kaydetti. Son 7 gündeki kazanımını %9’a yükselten Ethereum, son 30 günde ise %44.8 oranında bedel kazandı.

Ethereum, 2.000 üzerindeki düzeyini koruyor ve yayın saati itibariyle 2.008 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Polkadot (DOT) 39 Dolar ile Yeni Bir ATH Belirledi

Önde gelen altcoin projelerinden biri olan Polkadot (DOT) bugün değerli bir kazanım elde etti. CoinGecko datalarına nazaran DOT, 39.36 dolara ulaşarak tüm vakitlerin en yüksek düzeyini (ATH) tekrar belirledi. Son 24 saatte %21 oranında güzel bir çıkış yakalayan DOT, son 7 gündeki kazanımını %34’e yükseltti. Altcoin’in son 30 gündeki kazanımı ise %113’e ulaştı.

Polkadot (DOT) yayın saati itibariyle, 38.26 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Cardano (ADA) 1 Doları Aştı

Bu ay çok değerli bir çıkış kaydeden Cardano (ADA) bugün 1 doları aşmayı başardı. Cardano takımının ağa getireceği ve ağı bir DeFi platformuna dönüştürecek olan değerli gelişmeler, giderek topluluk odaklı bir hale gelmesi ve Afrika kıtasında imzaladığı muahedeler Cardano fiyatını değerli ölçüde artırdı.

Cardano (ADA) son 24 saatte %14 oranında bir çıkışla 1 dolar düzeyini aşmayı başardı. Cardano artık 1.18 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyine hiç olmadığı kadar yakın görünüyor. Son 7 günde %13.2 bedel kazanan Cardano (ADA), son 30 gündeki kazanımını ise %179’a yükseltti. Altcoin, 1 dolar düzeyini korurken, yayın saati itibariyle 1.05 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Binance Coin (BNB) Kazanımlarının Bir Kısmını Sildi

Önde gelen kripto para borsası Binance’in mahallî token’ı Binance Coin (BNB) dün, evvelki günlerde yakaladığı yükseliş ivmesini sürdürmüştü. 339 dolar ile yeni bir ATH belirleyen Binance Coin, gün içinde 300 dolar düzeyinin üzerinde kalmayı başardı. Fakat altcoin bugün, 300 doların altına düşerek kazanımlarının bir kısmını sildi.

Son 24 saatte %13 oranında bedel kazanan Binance Coin, son 7 gündeki kazanımını %117’ye yükseltti. Son 30 günde %597 üzere muazzam bir oranda kıymet kazanan BNB, yayın saati itibariyle 296 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir