Raoul Pal’a Nazaran Ethereum (ETH) Benimsenmesi Bitcoin’i (BTC) Geçiyor, ETH Ne Kadar Yükseğe Çıkabilir

Real Vision kurucu ortağı ve makroekonomik yatırımcı Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) 20.000 doları bulacağını açıkladı.

Marco Insiders’taki yazıya nazaran, eski Goldman Sachs yöneticisi, Metcalfe Kanunu ile bir arada farklı modeller kullanarak, kullanıcı sayılarına nazaran platformun pahasını belirledi.

Pal Ethereum’a baktığı vakit, akıllı kontrat platformları ortasında kullanıcı sayısı açısından en güzeli olduğunu tespit etti. Pal’a nazaran kullanım ve platform kıymeti ortasındaki alaka rastlantısal olamaz. Pal’a nazaran Ethereum’un fiyat dağılımı, Bitcoin’in (BTC) etkin adresini yansıtıyor. Ayrıyeten Ethereum’un altı yıl sonra çıkmasından dolayı network tesirinin oluşması için vakit var.

Pal, Bitcoin ve Ethereum etkin adres sayısının 1 milyona ulaşmasını değerli bir gelişme olarak yorumladı. Real Vision CEO’suna nazaran, Ethereum’un büyümesi Bitcoin’inkisiyle tıpkı:

“Fiyatlar büsbütün tıpkı. Fiyatlara nazaran kestirimleri oluşturmadık, etkin adreslere nazaran oluşturduk.”

Ethereum’daki fiyat hareketlerine nazaran yorum yapan yatırımcı, en büyük ikinci kripto paranın Bitcoin’in müsaadeden gideceğine inanıyor.

“Bitcoin’le birebir, kullanımı birebir, fiyatı birebir ve piyasa kıymeti süratlice yükseliyor ve kullanım mühleti daha dramatik…

Ethereum, Bitcoin’i getiride en az iKİYE KATLAYCAK: Metcalfe Kanunu ve programlanabilir paraların altyapısı SAYESİNDE.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir