Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Üniteleri (8 Şubat – 14 Şubat)

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa bedeli açısından en büyük birinci 25 kripto para ünitesi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para ünitesi %118.56 oranında kazanım ile IOTA (MIOTA) oldu.

Uzun müddetin akabinde sessizliğini bozmasıyla, haftanın en çok konuşulan altcoin’lerinden biri olan IOTA, son 24 saatte %4.74 bedel kaybetti. Yayın saati itibariyle 1.19 dolar düzeyinden süreç görüyor.

2. Binance Coin (BNB)

Haftanın en tartışmalı kazanımlarından biri kuşkusuz Binance’in lokal token’ı BNB’nin yükselişi oldu. Haftanın en çok kazandıran ikinci altcoin’i olan BNB, bu hafta %97.48 kazanım elde etti. Son 24 saatte %2.70 bedel kazanan altcoin, yayın saati itibariyle 133 dolar düzeyinden süreç görüyor.

3. VeChain (VET)

Haftanın üçüncü en çok kazandıran kripto para ünitesi ise %84.75 kazanım ile VeChain (VET) oldu. VET, son 24 saatte haftanın kazanımının %1.22’sini kaybetti. Yayın saati itibariyle, 0.051 dolar düzeyinden süreç görüyor.

4. TRON (TRX)

Haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para ünitesi ise, tanınan altcoin’lerden biri olan TRON (TRX) oldu. Kripto para dünyasının önde gelen figürlerinden biri olan Justin Sun’ın kurucusu olduğu TRX, bu hafta %57.55 artış kaydetti. Son 24 saatte %7.10 oranında bir düşüş yaşayan altcoin, yayın saati itibariyle 0.054 dolar düzeyinden süreç görüyor.

5. Bitcoin Cash (BCH)

Haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para ünitesi ise %57.08’lik kazanım ile Bitcoin Cash (BCH) oldu. BCH, son 24 saatte %13.08 bedel kazandı, yayın saati itibariyle ise 691 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Haftanın en çok kazandıran öteki kripto paraları için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir