Düzeltme Uyarısı Yapan Analist, Patlama Yapacağına İnandığı Bu Altcoin Projesine Dikkat Çekti

Tanınan bir kripto para trader’ı, altcoinlerin kısa vadede kıymetli bir düzeltme yaşayacağını kestirim ediyor.

Dalda Capo olarak bilinen anonim kripto para trader’ı, altcoinlerin değerli bir geri çekilme gerçekleştikten sonra büyük bir sermaye girişine şahit olacağına inandıklarını söylüyor.

Geçtiğimiz gün, genel kripto para piyasası yaklaşık 100 milyar dolar düştü. Lakin Capo, altcoin’leri satın almak için en uygun vakit olmadıklarını vurguladı:

“Henüz satın almıyorum. Daha fazla kan dökülecek. Tabandan almaya hazır olun.”

Capo’nun kripto para oynaklığının ortasında yakından takip ettiği bir altcoin Syntropy (NOIA). Trader, zımnilik odaklı kripto para projesinin şu anki 0.26 dolarlık fiyatından %284.62’lik bir artışı temsil eden 1 dolara ulaşacağına inanıyor.

“NOIA – Uyuyan dev. 1 dolar kaçınılmaz.”

Trader, öteki beş altcoin’in de yükseliş eğilimi gösterdiklerini tweet’ledi: oracle platformu Band Protocol (BAND), tedarik zinciri idare aracı VeChain (VET), ölçeklenebilir blokzinciri platformu Elrond (EGLD) ve merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi Fantom (FTM).

Capo, 46.800 takipçisine, Bitcoin‘in 59.000-62.000 dolar aralığına ulaştıktan sonra yeni bir düşüş trendine gireceğini söyledi.

“59.000 – 62.000 dolara ulaştığında daha büyük bir düşüş bekliyorum. Artık ise, geç kalan satışları tasfiye etmek için “daha küçük” bir düşüş.”

Trader ayrıyeten, 39.000 – 40.000 dolara gerçek gerçekleşecek düşüşün, başkan kripto para ünitesini daha fazla satın almak isteyen trader’lar için alımlı bir satın alma düzeyi olacağını öne sürüyor.

“2. alım bölgesi mümkünlüğü daha yüksek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir