Analiste Nazaran Para Altcoin’lere Akıyor ve Bu Kripto Para Ünitesi Birinci 50’ye Girebilir

Anonim bir kripto para analistine nazaran, para altcoin’lere gerçek kayıyor.

Altcoin Psycho isimli Twitter hesabına nazaran yatırımcıların birçok paranın altcoin’lere akacağının farkında değil. Yatırımcı, Akash Network’ün (AKT) piyasa bedeli açısından birden fazla coini geçeceğine inanıyor.

“Altcoin portföyümün en büyük kısmı Akash Network’ten oluşuyor. Şu an piyasa bedeli açısından 220. sırada fakat bana nazaran birinci 50’ye ulaşacak.”

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık piyasa pahası birinci 50’ye girecekse, 1,2 milyar doları aşmalı. Altcoin‘lerin getirilerine bakıldığı vakit, Altcoin Psycho yatırımcıları açgözlülük konusunda uyarıyor:

“Yatırımcılık alanındaki en büyük pişmanlığım, belirli coin’deki yatırımımı artırmamam. Fakat pişmanlıklar vakitle geçiyor ve genel olarak pişmanlığınız kârınızı almamak oluyor.”

Anonim analist ayrıyeten Crypto Messiah’ın bir ikazına da atıfta bulunuyor. Messiah’a nazaran birden fazla yatırımcı, altcoin’lerin yarattığı kârı almıyor ve bu yüzden batıyorlar.

“İnsanlara bunu söylüyorum lakin benim mecnun olduğumu düşünüyorlar. Ben ve Messiah 2017’yi gördük. Şu an da farklı değil. Zamanlama konusunda yorum yapmıyorum ancak fikirlerinde haklı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir