Max Keiser: Bitcoin (BTC) Alımında Sıradaki Şirket Oracle Olabilir

Tesla’nın Bitcoin (BTC) satın alımı, öteki şirketlerin kripto paralara girmesine imkan tanıdı. Max Keiser’ın kaynakları Oracle’ın da BTC almayı planladığını söyledi.

Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık Bitcoin alımı, sonraki firmanın Bitcoin almak için sırada olabileceğini söyledi. Max Keiser’a nazaran dünyaca ünlü bilgi tabanı yazılım firması Oracle, Tesla’dan sonra BTC satın alacak teknoloji devi.

Oracle, Tesla’dan Sonra Mı Gelecek?

Tesla’nın, 1,5 milyar dolarlık Bitcoin alımı haberlerde manşet oldu. Lakin aslında öncesinde MicroStrategy’nin 2020 yazında yaptığı 1 milyar dolarlık Bitcoin alımı, kurumsal firmaların ilgisini çekmeye başladı.

Bitcoin, birçok kurumsal firmanın portföyüne girmişti. Ancak Tesla’nın girişi oyunu daha fazla ilgi çekecek biçimde değiştirebilir. Spekülasyonlara nazaran, Apple bile Bitcoin alabilir. Tanınan sunucu Max Keiser ise öteki bir şirketi işaret ediyor.

Keiser Report’un kurucusu Max Keiser, Oracle’ın büyük çaplı Bitcoin alımı yapacağını açıkladı.

Keiser: Ford Daha Yüksek Fiyattan Girecek

Keiser kaynağını paylaşmamasına karşın büyük şirketlerin kripto paralara girişinin zorlaşacağını açıkladı.

Keiser ayrıyeten MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Musk’ın geçmişlerinin mühendislik alanında olduğu için girmelerinin olağan olduğunu söyledi. Ayrıyeten açıklamalarında Ford üzere şirketlerin daha yüksek fiyattan giriş yapacağını belirtti.

“Bitcoin, cypherpunk ve kurumsal firmalar ortasında uç noktadaydı. Ford bilançosuna Bitcoin ekleyinceye kadar bedeli 40 katına çıkmış olacak.”

Bitcoin ve kurumsal yatırımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir